S4 Mini MIUIv5 KitKat 4.8.24 Türkçeleşme Sorunu

• Konbuyu başlatan extaz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 2K

extaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
efe
Konular
2
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Uzun bir aradan sonra andorid kullanmaya ve özellikle miui kullancılarının ülkemizde bu kadar yaygın ve kaliteli bir site kazanmasına yardımcı olan site kurucularına teşekkür ederim. Türkiyenin ve Türkçenin böyle girişimlere ihtiyacı var herkese tekrar teşekkürler

Arkdaşlar sitesindeki Unofical romu indirdim ve kurdum rom akıcı ve hızlı öncelikle s4 minisi olup rom ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Fakat ingilizce rusça olduğu için bazı ayarları yapmakta sorun yaşadığım için türkçe kullanmak için aramadığım yer bakmadığım site kalmadı sizi bulana kadar

, Türkçeleştirme 1 , JBart V2 , konularını inceleme rağmmen bir türlü rom türkçeleştirmedim.

1 saatir ekran aşağıdaki resimlerdeki gibi duruyor. Yaklaşık olarak 1 saatir 53 mb oldu 57 mb yani bunun bu kadar uzun sürmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Videoyu izlediğimde ve resimli konu anlatımında olan "İşlem bittikten sonra jbart klasörünü açın ve repositories / translation / main yoluna gidin" klasörün yerini bilen varmı bende bulamadım ayrıca bu klasörü

arkdaşlar cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.

İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt