S3 Mini MİUİ 6 Portlama

ykpumtt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
Merhaba ben s3 mini kullanıyorum. S3 Mini için v6 yok ben portlamayı düşünüyorum fakat yazılım bilgim yok bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: S3 Mini MİUİ 6 Portlama

ykpumtt' Alıntı:
Merhaba ben s3 mini kullanıyorum. S3 Mini için v6 yok ben portlamayı düşünüyorum fakat yazılım bilgim yok bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Hocam özür dilerim ama iyi anlayamadım. Hem yazılım bilgim yok diyorsunuz hem de iyi derecede yazılım bilen kişilerin bile yapamadığı, yapmakta zorlandığı birşeyi yapmak istiyorsunuz. Acaba yanlışmı anladım?

Siz üzerinize alınmadan bir latife yapmak istiyorum.
Ben de Elazığ'a uçmak istiyorum ama oraya benim istediğim zamanlarda uçak yok. Bir uçak kiralayıp kendim uçmak istiyorum fakat uçak kullanma konusunda bilgim yok. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Sizin durumun da bundan aşağı kalır yanı yok hocam. Umarım nasıl bir işe bulaşmak istediğinizi şaka yollu anlatabilmişimdir.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Oyla:

ykpumtt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
chatin_62' Alıntı:
ykpumtt' Alıntı:

Hocam özür dilerim ama iyi anlayamadım. Hem yazılım bilgim yok diyorsunuz hem de iyi derecede yazılım bilen kişilerin bile yapamadığı, yapmakta zorlandığı birşeyi yapmak istiyorsunuz. Acaba yanlışmı anladım?

Siz üzerinize alınmadan bir latife yapmak istiyorum.
Ben de Elazığ'a uçmak istiyorum ama oraya benim istediğim zamanlarda uçak yok. Bir uçak kiralayıp kendim uçmak istiyorum fakat uçak kullanma konusunda bilgim yok. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Sizin durumun da bundan aşağı kalır yanı yok hocam. Umarım nasıl bir işe bulaşmak istediğinizi şaka yollu anlatabilmişimdir.

Yok doğru anlamışsınız ama ben şuan göre öyle dedim internette rom dosyalarını klasöre taşıyarak portlama yapan örnekler var fakat bana pek güvenilir gelmedi. Bende tam olarak nasıl yapılıyor öğrenmek istedim. :D

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
O kadar kolay değil maalesef hocam. 
Yanlış anlamayın sizin yapmanız mümkün değil manasında yazmıyorum. Bayağı bir okumanız, araştırmanız, birkaç telefonu bozmayı göze almanız geriyor sadece. 

Oyla:

ykpumtt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
chatin_62' Alıntı:
Yanlış anlamayın sizin yapmanız mümkün değil manasında yazmıyorum. Bayağı bir okumanız, araştırmanız, birkaç telefonu bozmayı göze almanız geriyor sadece. 
O zaman hiç bulaşmayım. Herşey için teşekkür ederim. :)

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
ykpumtt' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
Eğer merakınız varsa ve gerisini getirebileceğinize inanıyorsanız peşini bırakmayın hocam.

Oyla:

ykpumtt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
chatin_62' Alıntı:
ykpumtt' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:
Eğer merakınız varsa ve gerisini getirebileceğinize inanıyorsanız peşini bırakmayın hocam.

O kadar uğraşacak vaktim yok şimdilik belki başka bir zaman. :)

Oyla:
Üst Alt