Tavsiye S23 ultra hk.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hocam biraz geride kalmış bir cihaz aslında. O günden bugüne baz istasyonu sayısı da inanılmaz değişti.
Şu an Türk Telekom rezilliği devam ediyor sadece ülkede Turkcell özellikle mükemmel hizmet veriyor ülkenin büyük bölümünde.

Ben operatör tercihi yaparken daima bölgesel araştırma yapılmasını tavsiye ediyorum. Her operatörün rakipsiz olduğu bölgeler var.

Belki de operatörler bana torpil geçiyor olabilir.
Az önce bir hız testine 2 GB İnternetim gitti şehir dışı 70-90 mbps alırken şehir içi rakamlar biraz ürkütücü seviyede.
Sizin bölgenizde iyi olan operatörü bulmak size kalmış.

S23 Ultra zaten benim bir çok kişiye tavsiye ettiğim cihaz asıl sorun ben orada kendi deneyimimi anlatırken bazı arkadaşlar çok dert sahibi oldu. Alışveriş yaparken fan kimliğimizi bir kenara bırakmak her zaman şarttır.
Fan kültürü devam ettikçe 50 bin liralık cihazlar 45w şarj hızıyla gelmeye devam eder.

Hepimiz bir şeyler anlatıyoruz aslında bazılarımız kağıt üstü bazılarımız son kullanıcı testlerini argüman gösteriyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam Turkcell çok iyi mi 8 se( çin modeli band 20 yok)
Artvin Yusufeli dağlarında bile çekiyor ötesini siz düşünün turkcel kullaniyorsaniz band 20 sizi etkilemez 😅

Üst Alt