Karşılaştırma S20 FE (SD) vs iPhone 11

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Herkese Selamlar arkadaşlar bugün mağazadan bu iki telefondan birini alacağım.
Fakat çok kararsızım.
İlk öncelikle şu fotoğraflara bir bakın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Birbirinden önemli üstün özellikleri bu şekilde. Fiyat farkı çok önemli değil. Ama hangisinde daha mutlu oluruz karar veremiyoruz. S20 FE nin 120hz de şarjının bayağı kötü olduğunu biliyorum bu beni üzdü.
iPhone 11 de ekstra kulaklık şarj aleti falan da alınacak onunla bayağı artıyor fiyat.
S20 FE nin şarj sorunu çözülür mü bilemiyorum. Öyle arada kaldım bugün alıcam inşallah son bir kez sizin fikrinizi almak istiyorum.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Normalde iphone 11 için 3 yıl önce tanıtılmış cihaz, bu kadar para verilmez falan dememiz lazımdı ama S20 FE'de Snapdragon 865 kullanıyor ve o da 2020 yılının işlemcisi, pek fark yok aralarında ki iphone her daim çok daha uzun ömürlü olmuştur. Bu durumda her anlamda gözü kapalı iphone almak çok daha mantıklı.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Xiaomi 11T Düşünseydiniz birde
Hocam tamamen sorunsuz olsun diye Samsunga bile soğuk bakıyorken Xiaomi alamam 🥲
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Normalde iphone 11 için 3 yıl önce tanıtılmış cihaz, bu kadar para verilmez falan dememiz lazımdı ama S20 FE'de Snapdragon 865 kullanıyor ve o da 2020 yılının işlemcisi, pek fark yok aralarında ki iphone her daim çok daha uzun ömürlü olmuştur. Bu durumda her anlamda gözü kapalı iphone almak çok daha mantıklı.
Peki hocam 👍🏻

Üst Alt