Yardım S20 FE den Xiaomi ye geçiş

ahmet_e1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
note 9 pro
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. Şuanda s20 FE kullanıyorum. daha önceden red mi note 9 pro kullanmaktaydım. custom rom yükleme, root gibi işlemleri yapmaktan zevk alıyordum. s20 FE ye geçince hiç custom rom bulamadım. ve tekrardan Xaoimi ailesine girmeye karar verdim. şuan telefon arayisindayim. s20 FE ayarında custom rom ile uğraşabilecegim hangi telefonu önerirsiniz?

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. Şuanda s20 FE kullanıyorum. daha önceden red mi note 9 pro kullanmaktaydım. custom rom yükleme, root gibi işlemleri yapmaktan zevk alıyordum. s20 FE ye geçince hiç custom rom bulamadım. ve tekrardan Xaoimi ailesine girmeye karar verdim. şuan telefon arayisindayim. s20 FE ayarında custom rom ile uğraşabilecegim hangi telefonu önerirsiniz?

Fiyat aralığı nedir?

ahmet_e1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
note 9 pro
Konular
3
10k 15k arası

ahmet_e1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
note 9 pro
Konular
3
Garantili/yurtdışı hangisi?

Ben alacak olsam tereddütsüz yurtdışı 12/256 GB Mi 11T Pro alırım
yurt dışı almayı düşünüyorum. zaten note 9 pro kullanırken de yurtdışı cihazıydi. IMEI konusunda sıkıntı yaşar mıyım diye de düşünmüyor değilim.

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
yurt dışı almayı düşünüyorum. zaten note 9 pro kullanırken de yurtdışı cihazıydi. IMEI konusunda sıkıntı yaşar mıyım diye de düşünmüyor değilim.

Yasal süre bitimine kadar kullanırsınız,süre bitiminde ehil birisine direnç değişimi yaptırır kullanırsınız...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Custom romu bol olsun derseniz Poco F3/Poco F4 Modellere de bakabilirsiniz. Amiral gemisi modellerde pek custom rom bulunmuyor. Ama cihaz tamamen 4/4 lük olsun derseniz Yukarıda Hocamızın dediği Modele bakabilirsiniz

Üst Alt