Yardım S10 Sıfırladıktan Sonra Açılmıyor

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
merhabalar s10 a malum işlem yapılmış bir şekilde aldım cihazı sıfırladım daha sonra kurulumu yaptım 5 gün felan kullandım tekrar sıfırlamam gerekti orjinal sıfırla tuşuna bastım cihaz yeniden başlatıldı ve sıfırlanmadı bende recovery ayarlarına girdim factory reset yaptım bide factory cache olması gerek onu yaptım cihazı açtım hat geldi kurulumu yaparken googlenin güncellemeler denetleniyor yazında kaldı 15 dk bende bi yeniden başlatayım dedim bu resimdeki çıkıyor ve kapanıyor ne odine giriyor ne kurtarmaya ancak bilgisayara bağlanınca odine giriyor şimdi ne yapmam lazım stock rom felan yüklesem malum işleme bir şey olurmu acil yardım şimdiden teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Custom rom yükleyebilirsiniz twrp ile twrp ile sıfırlaya bilirsiniz sıkıntı yok ayarlardan sıfırlarsan oem kilidi kapanmış olacak içinde twrp olduğu root olduğundan dolayı sistem açmayacak ve hata verecek servis yazılımı yüklenebilir eski cihazlar için sıkıntı yok ama Android 10 güncellemesi ile koruma en üst duzeyde servis yazılımı cihaz içindeki seri numarası ile yüklene bilir kayıt yapılmış cihazın malum içindeki bilgileri değiştiği için odın veya samsung kurtarma ile yukleyemezsınız bunu ancak üst düzey teknik servis veya servis yapabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Orjinal yazılım yukleyemezsınız cıhazınız root olduğu için güncelleme almayacak gelmeyecek siz odın ile kurarsanız kayıt gider veya cihazınız açılmaz
En büyük risk yanlıslıkla sıfırlama yanı. Peki yanlışlıkla sıfırma durumunda twrp ıle tekrar eskı ımeı halını restore yaparak kurtarıp daha sonra tekrar ımeı atarak kurtarma yapılabiliyor mu? Güncelleme işini ayrıyetten araştırırım s10 için rom cesıtlılıgı aosp rom cesıtlılıgı fazlamı bakarım ona.

Oyla:

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
O konuda bilgim yok ama olmuyor galiba mıuı gibi değil efs yedeği yüklenmiyor diye biliyorum geri tekrar box kullanarak kayıt yapmanız gerekiyor tam olarak bilmiyorum ama muhtemelen bu şekildedir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca sıfırlayınca twrp kuramazsınız malesef oem kilidi kapanmış olacak o yüzden müdahale edemezsiniz cihaza kesinlikle mıuı de ki bootloder kilidi misali

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
OEM'i locked etmek zor değil diye biliyorum hocam knoxu devre dısı bırak ve gerekli islemleri yap bu arkadasın imei %99 ucucak kendı sahsı fıkrım servis bu ıs ıcın ucret ıster esnaf ise servisten daha ucuza halleder ayrıca port olarak okunuyormus arkadas bahsetmis hayata döner bu cıhaz uzman ellerle..

un041026

Oyla:

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
OEM'i locked etmek zor değil diye biliyorum hocam knoxu devre dısı bırak ve gerekli islemleri yap bu arkadasın imei %99 ucucak kendı sahsı fıkrım servis bu ıs ıcın ucret ıster esnaf ise servisten daha ucuza halleder ayrıca port olarak okunuyormus arkadas bahsetmis hayata döner bu cıhaz uzman ellerle..

un041026
Samsunglarda Android 10 ile işler zorlaştı eskisi gibi değil döner hayata sıkıntı değil çok ugrastıracaktır ve her telefoncu yapamaz yapacağım derken cihazı daha da kötüye çevirebilir iş anakart değişimine kadar gidebilir

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Söylediklerinize katılıyorum hocam anakart yakmak cok kolay bu elemanlarda nasıl oluyor anlamıyorum bu sayede bedava anakart taktırtmıstım ben cıhaza..

Oyla:
Üst Alt