Yardım S10 Sıfırladıktan Sonra Açılmıyor

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
merhabalar s10 a malum işlem yapılmış bir şekilde aldım cihazı sıfırladım daha sonra kurulumu yaptım 5 gün felan kullandım tekrar sıfırlamam gerekti orjinal sıfırla tuşuna bastım cihaz yeniden başlatıldı ve sıfırlanmadı bende recovery ayarlarına girdim factory reset yaptım bide factory cache olması gerek onu yaptım cihazı açtım hat geldi kurulumu yaparken googlenin güncellemeler denetleniyor yazında kaldı 15 dk bende bi yeniden başlatayım dedim bu resimdeki çıkıyor ve kapanıyor ne odine giriyor ne kurtarmaya ancak bilgisayara bağlanınca odine giriyor şimdi ne yapmam lazım stock rom felan yüklesem malum işleme bir şey olurmu acil yardım şimdiden teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

nadir3391

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir
Cihazım
İPHONE 11
Meslek
Öğretmen
Konular
1
odinden stock rom yükleyince malum işlem gider haberin olsun. tekrar yaptırman gerekecek.

Oyla:

nadir3391

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir
Cihazım
İPHONE 11
Meslek
Öğretmen
Konular
1
benim bildiğim yok.

Oyla:

GECELERRRR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Masüstü PC
Konular
7
merhabalar s10 a malum işlem yapılmış bir şekilde aldım cihazı sıfırladım daha sonra kurulumu yaptım 5 gün felan kullandım tekrar sıfırlamam gerekti orjinal sıfırla tuşuna bastım cihaz yeniden başlatıldı ve sıfırlanmadı bende recovery ayarlarına girdim factory reset yaptım bide factory cache olması gerek onu yaptım cihazı açtım hat geldi kurulumu yaparken googlenin güncellemeler denetleniyor yazında kaldı 15 dk bende bi yeniden başlatayım dedim bu resimdeki çıkıyor ve kapanıyor ne odine giriyor ne kurtarmaya ancak bilgisayara bağlanınca odine giriyor şimdi ne yapmam lazım stock rom felan yüklesem malum işleme bir şey olurmu acil yardım şimdiden teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Servislik. 1.200 TL'ye alabilirim isterseniz. Bu işlerden çok iyi anlarım.

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Konu Forum Kurallarımız'a uygun şekilde düzenlenmiștir.

Forum Kurallarımız Gereği ;

3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
s10 u gözüme kestirdum bu aralar. yeni konu açmayı istemedim ama bi sayafa kayır işlemi yapılmış samsunglara bile twrp den güncelleme yapılamıyor denilmiş. bilgisi olan var mı ?

Oyla:

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Malesef olmaz bu cihaz kardeş oem kilidi kapanmış tek çare orjinal seri numarası ile servis yazılımı yüklemeniz gerek olsa bile tekrar kayıt yapman gerekli ama yeni çıkan samsunglarda içinde ki seri numarası değiştiği için kayıttan sonra servis yazılımı kurtarma menüsünden yüklenmiyor

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Malesef olmaz bu cihaz kardeş oem kilidi kapanmış tek çare orjinal seri numarası ile servis yazılımı yüklemeniz gerek olsa bile tekrar kayıt yapman gerekli ama yeni çıkan samsunglarda içinde ki seri numarası değiştiği için kayıttan sonra servis yazılımı kurtarma menüsünden yüklenmiyor
şimdi s10 alsam(imei atılmış) güncelleme yapamıcam yani ya da custom romlar atamıyacak mıyım doğru mu anladım.

Oyla:

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Custom rom yükleyebilirsiniz twrp ile twrp ile sıfırlaya bilirsiniz sıkıntı yok ayarlardan sıfırlarsan oem kilidi kapanmış olacak içinde twrp olduğu root olduğundan dolayı sistem açmayacak ve hata verecek servis yazılımı yüklenebilir eski cihazlar için sıkıntı yok ama Android 10 güncellemesi ile koruma en üst duzeyde servis yazılımı cihaz içindeki seri numarası ile yüklene bilir kayıt yapılmış cihazın malum içindeki bilgileri değiştiği için odın veya samsung kurtarma ile yukleyemezsınız bunu ancak üst düzey teknik servis veya servis yapabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Orjinal yazılım yukleyemezsınız cıhazınız root olduğu için güncelleme almayacak gelmeyecek siz odın ile kurarsanız kayıt gider veya cihazınız açılmaz

Oyla:
Üst Alt