Rehber (ruby) redmi note 12 pro/plus 5g twrp ve root A12

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
IMEI yazma imkanın varsa herşey yapabilirsin. Sonuçta her işlemde para isteniyor

ahmetatici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
NOTE 12 PRO+
Meslek
Memur
Konular
0
Tşkler hocam.

skaterdodo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
dodo
Konular
11
Merhabalar herkese Pro plus için Endonezya rom varmı acaba birde MIUI SMS ve arama varmı Endonezya romunda

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
15
Arkadaşlar. Merhabalar. Redmi 12 Pro plus modelini kullanıyorum bl kilit açık ve yazılımsal imei işlemi yapıldı. Ve cihazda mi global 13.0.4 kurulu. Şimdi merak ettiğim bu cihaza arkadaşların bahsettiği twpr yuklesem ve twpr den yedek alsam. Daha sonrasında fassboot haricinde sadece twpr den om atsam olur mu. Diyelim ki sorun oldu imei uçtu twpr yedeği ile eski haline getirebilir miyim.
Bu twrp resmi surum değil bundan dolayı da olabilir bilmiyorum ama tecrübemi paylaşmak istedim diğer arkadaslara da rehber olsun. Öncelikle cihaz orijinal imeili ise twrp kurduğunda bu twrp de orijinal yedeğinizi alabilirsiniz orijinal imeiye plaka attıktan sonra da dönebilir siniz. Örnek vermek gerekirse orijinal imeili backup yaptınız diyelim, Sonrasında Plaka attınız, ileride bir sorun olursa orjinale restore ile dönersiniz, Fakat bu plakali yedekte bi ise yaramıyor. Kendim bizzat birçok alternatif denedim plakada yedek ise yaramıyor. Resmi surum çıkarsa bu durum düzelir mi sanmıyorum düzelmez gibi. Bu bakımdan mağduriyet yasamayin. Not olarak, olduki plaka attınız sonrasında orjinal haline döndürmek istiyorsanız öncelikle restore yapın sonrasında sizi sürekli twrpye atacak korkmayin, restore sonrasinda temiz rom kurun telefon orjinal haline gelecektir.

cdenizs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
deniz
Cihazım
Ruby
Konular
4
Emeğiniziçin teşekkurler, işlem sonrasında verı kaybı oluyormu, yani işlem sonrası format atmak gerekli mi?

Son düzenleme:

AntiHackeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ölmez
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
Arkadaşlar bende dün aldım 6500tl ye 8.256gb 67w sarj dahil spot.
Bundan önceki telim not9se twrpden hem orinal hemde atılmış imei yediğini aldım. Romlar arası geçişlerle istediğim imei yediğini atıyordum o geliyordu şimdi bunda twrpden imei yedek alsan imei uçtuğu zaman yedeği atsam olmazmi.

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Bundan önceki telim not9se twrpden hem orinal hemde atılmış imei yediğini aldım. Romlar arası geçişlerle istediğim imei yediğini atıyordum o geliyordu şimdi bunda twrpden imei yedek alsan imei uçtuğu zaman yedeği atsam olmazmi.
Ne yazikki twrp beta aşamasında unoffical yedek alsanız bile yeni romda işe yaramaz

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
Arkadaşim nereden aldınız o fiyata!? Eğer sizce sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?Bende aynı cihazı almayı düşünüyorum.

Üst Alt