Yardım Rsa hakkında bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

flowerhorn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
elif
Cihazım
Note 10 pro
Konular
0
Detaylı bir şekilde araştırmadım ama galiba o konu da ilk değil, cepofisi isimli siteden alınmış gibi görünüyor hocam. :)
Bilmem belki anlasmalidir belki 4-5 farklı yerden almıştır yada onlar ondan almıştır bilmiyorum olabilir hem bilgi paylastikca güzeldir ben aldırmam böyle şeylere sonuçta bu işten para kazanmiyorlar siz de onlar da Herşey insan için hocam sağlıklı huzurlu olalım yeter modundayiz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bilmem belki anlasmalidir belki 4-5 farklı yerden almıştır yada onlar ondan almıştır bilmiyorum olabilir hem bilgi paylastikca güzeldir ben aldırmam böyle şeylere sonuçta bu işten para kazanmiyorlar siz de onlar da Herşey insan için hocam sağlıklı huzurlu olalım yeter modundayiz
Bu şekilde yazınca IP kontrolü yapayım dedim tahmin edin kimler çıktı sizin IP adresinizde?

Gerçekten ayıptır. Forumdan yüzlerce konu çalıp bir de yüzsüzce gelip bu şekilde yazmanız en basit tabir ile ahlaksızlık. Çaldığınız konular için arkadaşlarımız günlerce, aylarca emek verdi ve bu makaleler ile para kazanan hatta ailesini geçindiren de var. Arsız hırsız ev sahibini bastırır diye boş yere söylememiş atalarımız.

Bu hesabınızı da uzaklaştırdım, eğer ki bir az bile utanmanız varsa geri gelmeyiniz...

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Bu şekilde yazınca IP kontrolü yapayım dedim tahmin edin kimler çıktı sizin IP adresinizde?

Gerçekten ayıptır. Forumdan yüzlerce konu çalıp bir de yüzsüzce gelip bu şekilde yazmanız en basit tabir ile ahlaksızlık. Çaldığınız konular için arkadaşlarımız günlerce, aylarca emek verdi ve bu makaleler ile para kazanan hatta ailesini geçindiren de var. Arsız hırsız ev sahibini bastırır diye boş yere söylememiş atalarımız.

Bu hesabınızı da uzaklaştırdım, eğer ki bir az bile utanmanız varsa geri gelmeyiniz...
The yargı machine CANTARA.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

Hırsız moderatör bu flowerhorn muymuş hocam drunk~~

Şimdi küfür etsem ceza alırım, ben usulca çekiliyorum bu konudan.

EDIT : En azından "yüzsüz" yazayım, küfür veya hakaret değil de tam anlamıyla durum tespiti olur :D

R4W

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi 10
Konular
12
valla böyle sahte telaş yapmasından işkillenmiştim ama şu an meme olan bi söz var ya onu paylaşayım
"yemin edebilirim ama ıspatlayamam" :)

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Keşke Mi 11 alıp RSA korumalı olmasa IMEI atsaydı 2 yıldır işsizim :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt