İnceleme Rova Bataryayı Deniyorum.

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
30w arayışım yok hocam ne kadar hızlı şarj o kadar hızlı batarya ömrü yiyor. 18 Watt benim için tatminkar.
Endonezya var sizde vowifi çalışıyormu bende sadece global romda çalışıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

30w arayışım yok hocam ne kadar hızlı şarj o kadar hızlı batarya ömrü yiyor. 18 Watt benim için tatminkar.
Bide satıyormusunuz cihazı 😀

TheCold75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz Işık
Cihazım
Mİ5
Konular
2
Wowifi çalışmıyor gerek duymadım ama Turkcell kullanıyorum İstanbul'da yaşıyorum.

Cihazdan menunum henüz 1 senedir kullanıyorum satmayı düşünmüyorum. Batarya sorunumu da çözdüysem sorun çıkarmaz ise uzun yıllar beraberiz.🙂

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Wowifi çalışmıyor gerek duymadım ama Turkcell kullanıyorum İstanbul'da yaşıyorum.

Cihazdan menunum henüz 1 senedir kullanıyorum satmayı düşünmüyorum. Batarya sorunumu da çözdüysem sorun çıkarmaz ise uzun yıllar beraberiz.🙂
Bendekide 256 olsaydı iyiydi kozmetiği ve pilide iyi olduğu için aldım performanstan memnunun arkadaşımın 12 bine aldığı note 12 pro 4g den daha iyi ben 5 bine aldım 😅
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global romda çalışıyor bilginiz olsun benim kafa çalışmayan bişeye kafayı taktığı için globala döndüm

romenox9999

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdalcan
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
Emekli
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. Batarya çaresizliğine düştüğümüz bu günlerde çare olarak sahibinden üzerinden bulduğum birinden aldığım orijinal ama 3 senedir yatmakta olan sıfır bataryanın da 2 ayda performansının %80'e düşmesiyle başka çarem kalmadığı için Rova Bataryayı denemek için bugün satın aldım. Daha önce satın almış deneyimlemiş varsa yorumlarını bekliyorum. Bende batarya geldikten sonra deneyimleri aktaracağım.
Hocam deji marka batarya olmalı yanlış hatırlamıyorsam, bu markayı araştırdınızmı.

TheCold75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz Işık
Cihazım
Mİ5
Konular
2
Batarya orijinal bir bataryanın ilk günkü performansı gibi performans veriyor ilk gün kullanım verilerini atamadım çünkü 2 gün hiç şarja takmadan kullanabildim. Ama ekran süresi 24 saat geçtikten sonra sıfırlanmış ve doğru bir değer olmayacaktı paylaşım yapsaydım. Bugün ise yeni bir modül kurduğum ve güvenlik uygulamasını güncellendiğim için ekran sürem sıfırlandı şuan şarjı %1 e düşürdüm ve şarja bağladım %90 gibi kesmeyi ve 1 günlük performansını paylaşmayı planlıyorum. Genel olarak parasının hakkını veriyor.

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
bataryanın iyisini anlamak için kullandığım yöntem gece %100 doldururum ve telefonu kapatırım sabah kalktığımda telefonun şarjı %96 ve altına düşerse o bataryanın kötü olduğu anlamına gelir.

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Batarya orijinal bir bataryanın ilk günkü performansı gibi performans veriyor ilk gün kullanım verilerini atamadım çünkü 2 gün hiç şarja takmadan kullanabildim. Ama ekran süresi 24 saat geçtikten sonra sıfırlanmış ve doğru bir değer olmayacaktı paylaşım yapsaydım. Bugün ise yeni bir modül kurduğum ve güvenlik uygulamasını güncellendiğim için ekran sürem sıfırlandı şuan şarjı %1 e düşürdüm ve şarja bağladım %90 gibi kesmeyi ve 1 günlük performansını paylaşmayı planlıyorum. Genel olarak parasının hakkını veriyor.
eline sağlık

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
bataryanın iyisini anlamak için kullandığım yöntem gece %100 doldururum ve telefonu kapatırım sabah kalktığımda telefonun şarjı %96 ve altına düşerse o bataryanın kötü olduğu anlamına gelir.
Yazılımsal olarak sıkıntıdan da olabiliyor bu durum hocam. Yeni cihaz almış kişilerde MIUI bir gecede %10-15 şarj yiyebiliyor misal. Çok doğru bir yöntem olduğunu sanmıyorum.

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
Yazılımsal olarak sıkıntıdan da olabiliyor bu durum hocam. Yeni cihaz almış kişilerde MIUI bir gecede %10-15 şarj yiyebiliyor misal. Çok doğru bir yöntem olduğunu sanmıyorum.
Doğru değinmişsiniz ben kişisel olarak yüzde 15 kayıp yaşasam imkan varsa telefonu değiştiririm.

Üst Alt