Ropörtaj hazırlığı..

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Arkadaşlar yöneticilerinden Meredithhan'a küçük bir ropörtaj teklifinde bulundum ve soracağım soruları hazırlamıştım, ropörtajı yapıp ve miuiturkiye.net de yayınlayacaktım, ve sizlerin o zaman haberi olacaktı.

Düşündüm ve fikrimi değiştirdim, bireysel davranmayıp MIUI nin Türkiye'deki hayranları yani forum olarak sizlerin  en çok merak ettikleri soruların sorulmasını istediğim için sizlerden gelecek soruları derleyip Meredithhan'a sormaya karar verdim..

Lütfen sormak istediklerinizi, merak ettiklerinizi, önerilerinizi bu başlık altına yazınız..
Şimdiden sorularınız için teşekkür ederim..

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Cihazların üretim süreçleri, yeni bir model çıktığında mesela MI3S yada MI4, eski cihazların üretimleri devam ediyor mu gibi, buraya MI3 ile mi yoksa MI4 (yada yeni modelin adı her ne olacaksa) ile mi gelecekleri hakkında bize fikir verebilecek cevapları alabileceğimiz sorular olabilir.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Cvp: Ropörtaj hazırlığı..

Önce selam söyleyin,Türkiye de Xiaomi ürünlerinin servis işlemleri için hangi firma ile anlaşıldığını, ne zaman geleceklerini,Türkiye fiatlarının belli olup olmadığını....?

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam öncelikle bu çalışmanızdan ötürü sizi kutlarım. Bizim fikirlerimizi de alıp soruları öyle hazırlamak istemizde ayrı bir incelik. teşekkürler..

Tabiki en merak ettiğimiz şey Xiaomi'nin ne zaman Türkiye'ye açılacağı. Bu konuda ve miui v6 hakkında ufakta olsa bir kaç şey koparmanız fena olmaz..:)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Bu arada benim için en önemli şey, TELPA. 
Eğer Telpa ile anlaşırlarsa ve fiyat olarak 240$ olan MI3'ün 300$, Redmi'lerin ise 200$ üzerinde olması halinde, daha doğrusu kısaca, yurtdışından bir şekilde getirebileceğim fiyatların üzerinde olursa kesinlikle Xiaomi ürünleri satın almam. Garanti hizmeti alamayacağım bir ürün satın almaktansa, garantisi olmayan bir ürünü satın almayı tercih ederim.
Bu konuda da çok ciddiyim.

sas252

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
LG E975 (G)
Konular
38

chatin_62 pid=4423 dateline=1404212221' Alıntı:
Cihazların üretim süreçleri, yeni bir model çıktığında mesela MI3S yada MI4, eski cihazların üretimleri devam ediyor mu gibi, buraya MI3 ile mi yoksa MI4 (yada yeni modelin adı her ne olacaksa) ile mi gelecekleri hakkında bize fikir verebilecek cevapları alabileceğimiz sorular olabilir.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Katılıyoum hocam bu güzel bi soru.
Ben ne zaman ülkemize açıldıklarını sormak isterdim ama bu konu ya gizli tutuluyor yada en.miui de bunu hala bilmiyor :( .Sormaya gerek yok :)

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98

Ülke sıralaması Ankete göre mi gidiyor? yani satış yapılacak ülkelerin sıralaması zaten belli mi? yoksa farklı bir yöntem mi var?
Ankete göre en fazla istekte bulunan ülke Türkiye kullanıcıları ama Türkiye ye geliş süresi baya gecikti Kullanıcıların istekleri Dikkate alınıyor mu? Alınıyorsa neden henüz giriş yapılmadı? Bürokratik engeller aşıldı mı ?

Türkiye için oluşturulacak Stok miktarı hakkında bilgi var mı?
ilk etapta hangi ürünler satışa sunulacak? MiTV, MiPad, Mi3, Redmi?

Şirket yönetimi Türkiyeyi yakın zamanda ziyaret edecek mi?

Üretim bandında yeni bir Akıllı telefon var mı ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

Aslında aşırıya kaçmamak kaydıyla kişisel sorular sorulursa daha samimi bir röportaj olacaktır diye düşünüyorum. Yaşı olabilir mesela...

Xiaomi öncesinde nerede çalışmış, ne okumuş, xiaomi'de çalışmaya nasıl başlamış ve oradaki görev tanımı ne bence mutlaka sorulması gereken sorular. Xiaomi'nin gelişi ile ilgili net bilgi vereceğini sanmıyorum ama belki bazı ipuçları verebilir :haha:

Dipnot: Tek şartı resim istenmemesiymiş bu arada. Ama ilk isteyen ben olayım, gerçekten nasıl göründüğünü merak ediyorum :D

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202

Arkadaşlar herkes gizli soruların cevaplarını almak için soru sormak istiyor ama bu tür sorulara zaten cevap vermeyeceklerdir.

Bence daha çok yaş gibi ne bileyim Xiaomiye nasıl katılmış hedefi neymiş mesleği vb bu tarz sorular sorulursa güzel bir ropörtaj olacaktır

Üst Alt