Yardım Root'u komple nasıl kaldırabilirim?

matrakx06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Mi 10T
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Mi 10T
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba telefonumda bir süre önce root attırdım. Bir takım sorunlardan dolayı kaldırmaya karar verdim. Biraz araştırdım telefona güncelleme yaparsanız kalkar diyorlardı ben de öyle yaptım. Root yetkisi kalktı gibi Fakat Magisk uygulaması üzerinden bakınca "Ramdisk karşında evet yazıyor" Ayrıca Netflix yüklemeyi de demedim ama bu cihazda çalışmaz yazıyor. Root'u komple kaldıramadım sanırım. Bu konuda yardımcı olur musunuz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-05-18-06-20-406_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2022-12-05-18-06-20-406_com.topjohnwu.magisk.jpg
    246,9 KB · Görüntüleme: 13

matrakx06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Mi 10T
Konular
6
IMEI atıldı ise bootloader kilidini kapatma sakın. Amacın sadece Netflix ise APK olarak yükleyebilirsin.
Cihaz yurtdışı dolayısıyla IMEI atılmıştır. Ama cihazı defalarca güncelledim ve sıfırladım fakat IMEI gitmedi. Bootlader kilidini kapatırsak IMEI gider sanırım o yüzden öyle dedin doğru mu?

Oyla:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Cihaz yurtdışı dolayısıyla IMEI atılmıştır. Ama cihazı defalarca güncelledim ve sıfırladım fakat IMEI gitmedi. Bootlader kilidini kapatırsak IMEI gider sanırım o yüzden öyle dedin doğru mu?
IMEI gitmez büyük ihtimalle ama olası bir durumda müdahale edemezsin. Yanlış hatırlamıyorsam Snapdragon işlemci var bu cihazda.

Oyla:
Üst Alt