İpucu Rootsuz Sistem uygulaması silme

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Herkese hayırlı hafta sonları olsun ADB komut sistemi kullanırken ( error : unknown options: --user ) hatası veriyor önceden bu hatayı vermiyodu başka bilgisayarda denedim gene aynı hatayı veriyor nette biraz araştırma yapayım dedim ama çözüm bulamadım bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler
Yönetici çalıştırıp denermisin hocam ayrıca cihaz modeli nedir miui sürümü ile birlikte yazarsanız

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Yönetici çalıştırıp denermisin hocam ayrıca cihaz modeli nedir miui sürümü ile birlikte yazarsanız
Hocam öncelikle teşekkürler 3 adet cihaz var redmi note 7 - samsung ace 4 ve oppo a52 bu uc cihazda denememe ragmen olmadi soyle diyim daha oncesi redmi note 7 ile ne var ne yok ADB ile kaldiriyodum ne hikmetse sonradan hata vermeye başladı son olarak oppo a52 yeni almistim ondada kullanmadigim uygulamalari kaldirayim dedim ayni hatta hemde 2 bilgisayarda denememe ragmen son olarak yonetici komutunda deneyeyim bilgilendirme yaparım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her şekilde aynı hata veriyor yönetici olarak başlat dediğimde ( iç yada dış komut hatası veriyor )

Son düzenleme:

sertokus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0,1
Cihazım
Mi 5s
Konular
13
Ondan çöktü o zaman :)
Kesinlikle hocam . bende güvenliği lucky pather ile kaldırdım ve telefon hata uyarıları vermeye başladı.
ama sorunun lucky pather da olduğunu sanmam. güvenlik uygulamasını kaldırmamak gerekiyor.

portakal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
5
Peki bir uygulamayı sisteme nasıl dahil edebiliriz?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Peki bir uygulamayı sisteme nasıl dahil edebiliriz?
Merhaba hocam bunun için kesinlikle root gerekli. Rootlu olduğunu varsayarak şu yönergeleri uygulayabilirsiniz. Herhangi bir sistem uygulamasının konumunu mixexplorer aracılığı ile bulun genelde root/ system/priv-app kısmında veya root/system/app klasörleri içerisinde bulunurlar. Sistem uygulaması yapmak istediğiniz uygulamayı bu her iki klasörden birine atıp cihazı yeniden başlatın. Boot ettikten sonra uygulama salt okunur ve çalışmasında problem yoksa işlem tamamlanmıştır. Fakat şöyle bir durum var izinleri ayarlamanız gerekmekte yoksa uygulama sürekli çöker. Sizin için bir adet deneyeceğim eğer sorunsuz çalışırsa bir konu başlatabilirim bunun için.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
portakal buyrun hocam rehberdeki yönergeleri takip ederek uygulamayı sisteme dahil edebilirsiniz.

portakal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
5
portakal buyrun hocam rehberdeki yönergeleri takip ederek uygulamayı sisteme dahil edebilirsiniz.
Telefon kilitli hocam root olmadan bilgisayar yardımı ile mesela ADB ile yada daha farklı bir uygulama ile.

Üst Alt