Rom Rootsuz Bilgisayar olmadan Miui arama sms kurma

abvfarid

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Farid
Cihazım
Xiaomi Redmi 9
Konular
12
güvensiz bir işlem artık çok yerde kaç kişi uyarıyor,yani denemeniz tavsiye değil.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yöntem tam anlamıyla doğru çalışsa bile cihaz soft brick oluyor. Yani açmak için her şeyi silmek gerekiyor. Bazen her şeyi silmenin de fayda etmeyeceği durumlar vardır. Bu durumda BL açık kullanıcı bir bilgisayar ile her şeyi çözebilir ancak kilitli kullanıcı için epey para gerekiyor.
Yoo sonuna kadar haksızlık ediyorsunuz.
Hocam bu bir yöntem değil açık, yani orijinalde bunu yapmak yasak ama biz kullanmayı tercih ediyoruz.
Ayrıca twrpde hard brick ihtimali varken stock recoveryde yok denilecek kadar azdır.
Ayrıca mi flash tool sp flash tool chimera dft pro vs..
Hangisi ile downgrade işlemi yapılırsa yapılsın cihaz hard reset yani format yer gingerbreak (2.3.6) dan a11 e kadar yani hepsi aynı kapıya çıkıyor sizin dediğiniz bu yüzden yanlış

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Yoo sonuna kadar haksızlık ediyorsunuz.
Hocam bu bir yöntem değil açık, yani orijinalde bunu yapmak yasak ama biz kullanmayı tercih ediyoruz.
Ayrıca twrpde hard brick ihtimali varken stock recoveryde yok denilecek kadar azdır.
Ayrıca mi flash tool sp flash tool chimera dft pro vs..
Hangisi ile downgrade işlemi yapılırsa yapılsın cihaz hard reset yani format yer gingerbreak (2.3.6) dan a11 e kadar yani hepsi aynı kapıya çıkıyor sizin dediğiniz bu yüzden yanlış
İyi bakalım. Yakında buraya BL kilidi kapalı cihazı açılmayan biri gelirse hayrınıza onun telefonunu da kurtarırsınız.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
İyi bakalım. Yakında buraya BL kilidi kapalı cihazı açılmayan biri gelirse hayrınıza onun telefonunu da kurtarırsınız.
Genelde bu yöntemi garantisi olan cihazlar için öneriyorum hocam.
Ayrıca ben öneririm yapıp yapmamak kişiye kalmış burada bilgi paylaşmak için varız ben olanı söyledim yanlışım varsa affola

Execuvite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melik Genç
Cihazım
Mı a1
Konular
1
Ya bu kadar kasmayın yapın gitsin , sarjınız full olsun gerisi önemsiz bu bir sistemsel açık, garanti bozmadan bl açmadan geçiş yapıyoruz kaçırılmayacak fırsat. Direk geçtim servise göndersem anlamazlar. Seviyorsan Google geçme benim gibi iritsen arama kaydedici lazım sa düşünme geç.

ayazoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
6
Ben de Redmi Note 9(Merlin) telefonumu, Türkiye 12.5.2'den Endonezya 12.5.3 sürümüne sorunsuz şekilde ve veriler kaybolmadan geçirdim. Yapanın ellerine sağlık. Teşekkürler.

Sıra Poco X3 Pro'da :D Umarım onda da bir sorunla karşılaşmam.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Bu işlemde kimliği değişen mi 11 lite cihazlar sorun yaşar diye düşünüyorum. Modem dosyası flaşlamadan cihaz normalde açılmıyor ama bu yöntem miui recovery kullandığı için açılırsa kamera sorununu da çözmüş oluruz.
Deneyen var mı?

said2301

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Said
Cihazım
Xperia z2
Konular
13
Dostlar video ile alakam bağım yok kendi mi 11 lite cihazımı elimde bir bardak çay içerek Endonezya romuna geçirdim bootlader açmadım pcye gerek yok garanti dışı kalmıyor güvenlik vs sıkıntısı yok güncellemeler gelmeye devam edicek. Böylelikle miui arama sms rehber kurdum ve googleden kurtuldum , paylaşmak istedim daha önce bahsi geçtiyse kusura bakmayın adminler konuyu silebilir konusu varsa , ben göremedim

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Ya varya çok teşekkürler gerçekten,kurtuldum Google'ın sacma kasan telefon mesaj uygulamalarindan. Hatta telefon sanki daha seri oldu. Biraz uğraştan sonra 12.5.3 TR romdan Endonezya roma geçtim. Yapamayan arkadaşlar mifirm sitesinden hem TR hem de Endonezya romunu indirip yapsınlar. MİUİ downloader uygulamasindan inen ota yazilimla olmuyor. Çünkü 12.5.2 ota guncellemesini indiriyor en son yazılım olarak. Bizde de 12.5.3 olduğu için sürüm düşürmeyi kabul etmiyor.

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Bu konularda en sorunlu olan note8pro da denedim ve oldu. Bl kilidi kapalı ve şuan Endonezya yazılım kullanıyorum.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Bu konularda en sorunlu olan note8pro da denedim ve oldu. Bl kilidi kapalı ve şuan Endonezya yazılım kullanıyorum.
Note 8 pro MTK işlemcili olduğu için 2 tıkla BL kilidi açılıp, kapatılıyor zaten. Sizin için korkacak bir şey yok.

Üst Alt