Soru rootlu cihazda bootloader kilidi

player21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alparslan
Cihazım
Htc one x
Konular
27
cihazım alırken rootlanmıştı ve bootloader kilidi de açık biliyordum, şimdi bootloader kilidinin açık olup olmadığına ayarlardan bakayım dedim ve kilitli olduğunu gördüm. Rootlu cihazın bootloader kilidinin kapalı olması mümkün mü bunun bana zararı olur mu ne yapmalıyım , yardımcı olur musunuz

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
cihazım alırken rootlanmıştı ve bootloader kilidi de açık biliyordum, şimdi bootloader kilidinin açık olup olmadığına ayarlardan bakayım dedim ve kilitli olduğunu gördüm. Rootlu cihazın bootloader kilidinin kapalı olması mümkün mü bunun bana zararı olur mu ne yapmalıyım , yardımcı olur musunuz
Cihaz açılırken unlocked yazıyorsa mi logosunun altında kilit açıktır hocam.Root varken bootloader kilitli olamaz.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aşağıdaki konudan kilit durumunu tekrar kontrol eder misiniz hocam.

Oyla:

player21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alparslan
Cihazım
Htc one x
Konular
27
Cihaz açılırken unlocked yazıyorsa mi logosunun altında kilit açıktır hocam.Root varken bootloader kilitli olamaz.
Aşağıdaki konudan kilit durumunu tekrar kontrol eder misiniz hocam.

Cihaz açılırken unlocked yazısı geliyor , geliştirici seçeneklerinde açık olduğu ibaresini görmeyince anlam veremedim. Geliştirici seçeneklerinde yazan bilgi doğru değil o zaman değil mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-21-21-31-40-438_com.android.settings.png
    Screenshot_2020-05-21-21-31-40-438_com.android.settings.png
    180,9 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Cihaz açılırken unlocked yazısı geliyor , geliştirici seçeneklerinde açık olduğu ibaresini görmeyince anlam veremedim. Geliştirici seçeneklerinde yazan bilgi doğru değil o zaman değil mi
Cihazda root olduğu için magisk bootloader kilidinin açık olduğunu gizliyor,kilidiniz açık endişeniz olmasın

Oyla:

player21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alparslan
Cihazım
Htc one x
Konular
27
Cihazda root olduğu için magisk bootloader kilidinin açık olduğunu gizliyor,kilidiniz açık endişeniz olmasın
konuya hemen dönüş yapıp beni aydınlattığınız için çok teşekkür ederim hocam :)

Oyla:
Üst Alt