Yardım rootlarım sıra romda bilgi hk.

emirgozaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir İlkay
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.7 miui
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
iyi forumlar herkese uzun bir süre sonra bl kilidini açıp root yaptım sıra romda pixelplusu yükleyeceğim.
şuan ben zipten ykleyeceğim pplus konusunda olan adımlardan devam edeceğim doğru mudur?

emirgozaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir İlkay
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
biri bakabilir mi pixerlplus yükledim hiç bir şey yapamıyorum magisk bile yüklenmiyor pcye baglayınca depolamayı göremiyorum

Oyla:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
biri bakabilir mi pixerlplus yükledim hiç bir şey yapamıyorum magisk bile yüklenmiyor pcye baglayınca depolamayı göremiyorum
Yükleme öncesinde yaptığınız işlemlerde format data var mıydı? Twrp içinden format data yaparsanız ve sonrasında romu yüklerseniz dosyalar görünmeye başlar. Ancak şuna dikkat etmeniz gerek, bazı cihazlarda twrp depolamada 0 görünür, bu sorun var mı ona da bakın.

Oyla:

emirgozaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir İlkay
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Yükleme öncesinde yaptığınız işlemlerde format data var mıydı? Twrp içinden format data yaparsanız ve sonrasında romu yüklerseniz dosyalar görünmeye başlar. Ancak şuna dikkat etmeniz gerek, bazı cihazlarda twrp depolamada 0 görünür, bu sorun var mı ona da bakın.
2tb dolu gösterdi twrp kilit pcden aktarım yapamadım flash tool kitlendi rom atamadım sonradan bilirkisiyle stok roma döndük pixelplus romu burdan okudum çok iyi diye ama ne magisk nede başka bişey Google servisi bile iptaldi hiç bir uygulamaya olay storeye ve kameraya giremedim. Benim mi yaptığım yanlış yokta sizin kullandığınız mi farkli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet format datada yapıldı her şey yapıldı ekteki olan twrp kullanıldı

Oyla:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
2tb dolu gösterdi twrp kilit pcden aktarım yapamadım flash tool kitlendi rom atamadım sonradan bilirkisiyle stok roma döndük pixelplus romu burdan okudum çok iyi diye ama ne magisk nede başka bişey Google servisi bile iptaldi hiç bir uygulamaya olay storeye ve kameraya giremedim. Benim mi yaptığım yanlış yokta sizin kullandığınız mi farkli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet format datada yapıldı her şey yapıldı ekteki olan twrp kullanıldı
Romun geliştiricisi kurulum detaylarında neler yazmış bir kontrol edin, belki rom kaynaklı bir bug vardır, yada kurulum aşamasında bir şey atlıyorsunuzdur.

Oyla:
Üst Alt