Yardım root yetkisi tespit edildi, bu özelliğe izin verilmiyor

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
imei silinirse telefon açılmaz o zaman. :/ :( Telefonumda vpn veya abdlock diye hiçbir uygulama yok. Sadece ayarlar da vpn diye şık var oda kapalı diye biliyorum. İmei atma şansımız yok mu ücretsiz bir şekilde ?
yükleyerek rootunuzu kontrol edebilirsiniz ayrıca safetynet modülünü yüklemeyi deneyebilirsiniz. Hala hata veriyorsa magisk ayarlarından ZYGİSK açıp sonrasında enforce denylist seçeneğini açıp configure denylist kısmından inatbox u işaretlerseniz muhtemelen hata gidecektir.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihaz yurtdışı, telefon değil araç multimedya ve evet uygulama inat tv :D.
Android seçenekleri zaten çok kısıtlı, root checker ile kontrol ettim rootlu değil, ama uygulama rootlu olarak algılıyor, uygulamanın açılmaması reklam engelleme yüzünden olabilir diye düşündüm ama eğer gömülü bir reklam engelleyici varsa bunu nasıl bulurum ?
Cihazda root var ama çalışmasını sağlayan uygulama yok hocam size şöyle izah edeyim cihaz önceden rootlanmis ancak kaldıran kişi root yetkisi+ uygulamasını kaldırmak yerine sadece uygulamasını kaldırmış bu yüzden hata veriyor.
Cihaz yurt dışı ise root yetkisi normal olması IMEI repair için kullanılır ADB komutları için ama yurt içi cihaz yani garantili cihaz ise iade edin itiraz edip garantisi yok çünkü root atılan cihaz garantiden çıkar

Üst Alt