Yardım Root yapamiyorum

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Selam Aleykum. Lineage 15.1 kurdum Supersu ve ya Magisk kurmak istedim kurulum normal oluyor telefonda root yok magiskte supersuda gorulmuyor uygulamalarda yok. Sizce neden ola bilir?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Teşekkür ederim, bunu istemiş olmamın nedeni ise, eğer unofficial ise, firmware olmaksızın mı L-OS'u fleşleyip, fleşlemediğinizi öğrenmekti...Üstteki mesajlarınızda, root olaylarına vakıf olduğunuzu ve root checker ile rootu görebildiğinizi söylemeniz, benim için zaten yeterli...ancak neden Super User/Magiski göremediğinizi anlayamadım/çözemedim....rica etsem SuperSU 2.82 yi fleşlermisiniz?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
SR5-SuperSU-v2.82-SR5-20171001224502
Bu surumu flashamisdim hocam bende sasirdim neden olmadi diye sonda lineageni kendi root addonsu yu flashlemisdim yine super su yoktu ama rootlu cihaz root isteyen programlara izin verilip calisiyor bu yeterli benim icin simdilik

Oyla:

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Hocam kusura bakmayın. Bilmediğinizden değil her ayrıntıyı belirtmek adına yazıyorum.

Farklı root frameworklarını kaldırmadan flaşlamak sağlıklı değil. Magisk kurulduktan sonra uninstal etmek pek verimli değil. Temiz bir ilk kurulum tavsiye ederim.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne kusuru hocam sadece bildiyimi soyledim bi sorun yok duyarli davranip yardim etmeye calistiginiz icin tesekkur ederim hepinize

Oyla:
Üst Alt