Rom Root rom twrp

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Arkadaşlarr redmi note12 pro TR 4g aldım swet modeli bunun bootloder kilidini acıp twrp kurmak mümkünmü eu yada Endonezya rom kurmak için

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
TWRP için aşağıdaki konuyu takip edin isterseniz, henüz çıkmadığı yada modem dosyasıyla ilgili bazı gelişmelerden bahsedilmiş. Boot kilidini açtığınız zaman (varsa) hybrid olan Eu romları fastboot üzerinden twrp olmadan kurabilirsiniz. Siz yine de cihaz ana konunuzu da takip edin.

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Peki kardeş aida 64 ile baktıgımda sistem swet yazıyor birde _k6 kodu ile var sanırsam bunlar aynımı farklımı kafam iyice karıstı custom rom kurmak istiyorum ama twrp beklicez glb cıkarsa

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Cihazınız TR cihazı, garantisi bu işlem sonucunda bozulucaktır bilginiz var değil mi?

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Evet var hocam cihazım hangi kod acaba aidia64 programında baktım swet yazıyor k_6 ile ilgisi yok demi ozaman swetmi k_6mi nasıl net anlicam bunu yanlış bişi yapmayayim

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Evet var hocam cihazım hangi kod acaba aidia64 programında baktım swet yazıyor k_6 ile ilgisi yok demi ozaman swetmi k_6mi nasıl net anlicam bunu yanlış bişi yapmayayim
Ayarlar>Hakkında>Daha fazla detay gör kısmında model bilgisi altında harf ve sayılardan oluşan bir sekilde modeliniz yazıyor, o modeli internette aratarak cihaz modelinizi öğrenebilirsiniz.

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Ayarlar hakkında kısmında 2209116Ag olarak çıkıyor modeli netten araştırınca direk yine redmi note 12 pro çıkıyor karşıma swet yada ka_6 ayrımını yapamadım şu telefonlara niye cins cins kod koyarlarki aynı modelin birsuru çeşidi var insanlarin karıştırması normal yani şimdi rom kurmaya kalksak bin defa dusunecez hangisi diye

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Ayarlar hakkında kısmında 2209116Ag olarak çıkıyor modeli netten araştırınca direk yine redmi note 12 pro çıkıyor karşıma swet yada ka_6 ayrımını yapamadım şu telefonlara niye cins cins kod koyarlarki aynı modelin birsuru çeşidi var insanlarin karıştırması normal yani şimdi rom kurmaya kalksak bin defa dusunecez hangisi diye
Cihazınız Redmi Note 12 Pro 4G, iki farklı kod adı yok cihazınız için bahsettiğiniz kod adı birlikte yazılıyor, cihazın kod adı sweet_k6a

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Sağol kardeşim şu telefona birde twrp çıksa tadından yenmez neden çıkmıyor anlamış değilim

Üst Alt