Rehber [ROOT] Note 8 Pro Ekran Paneli Öğrenme

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
ENG romu yükleyip bu programın apk sını eng rom yüklüyken kurarsanız ekran paneli kesünlikle gözüküyor.
Son kullanıcı için uygun degil bu işlemler. Redmi note 8 prolar ekran paneli olarak sorunsuz görünüyor. Çıktığından itibaren şikayet pek okumadım. Bunu tianma panele sahip, 1000 saat üstü pubg oynamış (sarjda iken,powerbank takılı iken hatta) note 8 pro sahibi olarak teyit edebilirim.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Son kullanıcı için uygun degil bu işlemler. Redmi note 8 prolar ekran paneli olarak sorunsuz görünüyor. Çıktığından itibaren şikayet pek okumadım. Bunu tianma panele sahip, 1000 saat üstü pubg oynamış (sarjda iken,powerbank takılı iken hatta) note 8 pro sahibi olarak teyit edebilirim.
Kesinlikle katılıyorum yaklaşık 1 senedir aktif olarak kullanıyorum. Şarjda oyun oynadığım da oldu. Telefon kapanana kadar video izlediğim de oldu. Hiç bir sorun yaşamadım. Yaşayana da ne bizim forumda ne de yerli, yabancı herhangi bir forumda rastlamadım. Cihazları gönül rahatlığıyla kullanabiliriz bence.

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Bu konuda katılıyorum benimki de tianma panel ama bir sorunla karşılaşmadım ama note 7 varken 3. Ayında şarjda bir kere dahi kullanmama rağmen (oyunda oynamam) ekranda şırı ghost olmuştu zaten dikkat ediyorsanız note 8 proların ekranı biraz daha sarı boe panel gibi

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Bu konuda katılıyorum benimki de tianma panel ama bir sorunla karşılaşmadım ama note 7 varken 3. Ayında şarjda bir kere dahi kullanmama rağmen (oyunda oynamam) ekranda şırı ghost olmuştu zaten dikkat ediyorsanız note 8 proların ekranı biraz daha sarı boe panel gibi
8 Prolar 50 dolar daha pahalı normal note serisine göre bi zahmet adam gibi panel koysunlar.hem biraz daha fazla güçlü işlemci ısınma farkını felan cocuk bile hesap edebilir . Bunu xioami de akıl etmiştir ki likit sogutucudan anliyoruz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama merak ettiğim bu likit soğutucuyu yük altındayken aktif edip etmedigi çünkü cihaz boşa geçtigi gibi çok hızlı soğuyor ama yük altındayken aktif etmediği yönünde kanaatim

BoZKuRT1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
galip
Cihazım
note 8 pro
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Adımlar:
1- Uygulamayı indiriyoruz

2- Uygulamayı açıp şu kısımı kontrol ediyoruz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

NOT: Bazı cihazlarda göstermiyor nedenini bilmiyorum
note 8 pro endonezya rom yüklü söylediğiniz ve resimde gösterdiğiniz kısım yok

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
nt36672a tianma çıktı Google da baktım sıkıntılıymış, ben de ekranda garip şeyler görüyorum bazen bildirim panelini indirince görüntü çok değişik oluyor ve galeride çektiğim foto çizgili gözüküyor açmadan önce. Servis düzeltebilir mi bunu?

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
nt36672a tianma çıktı Google da baktım sıkıntılıymış, ben de ekranda garip şeyler görüyorum bazen bildirim panelini indirince görüntü çok değişik oluyor ve galeride çektiğim foto çizgili gözüküyor açmadan önce. Servis düzeltebilir mi bunu?
Bence söyledikleriniz yazılımsal

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
hocam sık sık rom değiştiriyorum hepsinde aynısı oluyor
Çizgili fotonun panelle alakası yok yazılımsal zaten direk. İkincisine gekince bildirim panelini indirince ilginç şeyler göeünmesüde garip ne anlattınız anlamadım. Tianmanın tek dersi ghosttu ghost var mı yok mu

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
160
Merhabalar bende öğtenicem ama redmi note7 de tianma direk yazardı burda lcm ve başka şeyler yazıyordu nasıl anlıcam ben tianma yada hangi panel olduğunu

Üst Alt