Rehber Root (Magisk) Uyarısı Veren Uygulamaların Çözümü

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Fitas diye sağlık bakanlığının uygulaması var. Magisk üzerinden gizlenmesine rağmen yine cihazınızda root tespit edildi diyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Canpro Laqqer Magisk 20.3 veya 20.4 yükleyip,hem hide hemde uygulama bazlı gizleme yöntemini yapın...

SeDark

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
22
hocam magisk 20.3 te de 20.4 te de böyle
Magisk Manager uygulamasını gizlediğinizden eminmisiniz hocam? Bu gün sabah bende benzeri bir sorun yaşadım, Magisk Manager'in ayarlarından Manageri gizle dediğimde işlem bildirim panelinde gözüküyor, 10 saniye falan sonra anlık bildirim olarak ekrana gizleme işlemi başarısız oldu diye bir bildirim çıkıyordu, belki sizde de aynı bildirim çıkmışdır fakat farketmemişsinizdir.

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Magisk Manager uygulamasını gizlediğinizden eminmisiniz hocam? Bu gün sabah bende benzeri bir sorun yaşadım, Magisk Manager'in ayarlarından Manageri gizle dediğimde işlem bildirim panelinde gözüküyor, 10 saniye falan sonra anlık bildirim olarak ekrana gizleme işlemi başarısız oldu diye bir bildirim çıkıyordu, belki sizde de aynı bildirim çıkmışdır fakat farketmemişsinizdir.

USB üzerinden app yüklemeyi etkinleştirin geliştirici ayarlarından.

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Evet arkadaşlar telefonlarımıza magisk (root) yüklediğimiz/attığımız vakit başta banka uygulamaları olmak üzere başka uygulamalar da Cihazınız "jailbreak/rootlu" vs diyerek uyarı veriyor...Bu uyarıyı almamak için Banka uygulamaları veya root uyarısı veren hangi uygulama olursa,önce Magisk ayarlar kısmından magiski gizleyin sonra uygulamanın tüm verilerini temizleyin, Sonrasın da Magisk hide kısmından uygulamayı gizleyin/seçin tamamdır.

Magisk Manager gizledim fakat uygulamaya girilmiyor şu an uygulamayı tekrar yükleyin gibi bir hata veriyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Magisk Manager gizledim fakat uygulamaya girilmiyor şu an uygulamayı tekrar yükleyin gibi bir hata veriyor
Tamamdır düzeldi hocam

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Eskiden paket adını değiştiriyordu. Ancak şimdi ismi değişmiyor. Ne yapabiliriz acaba? Son sürüm. Eskisini de yukleyemedim geri.

Geliştirici seçeneklerinden USB üzerinden yukleyi seçtim. Tekrar denedim düzeldi. Bilginiz olsun.

Son düzenleme:

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
Eskiden paket adını değiştiriyordu. Ancak şimdi ismi değişmiyor. Ne yapabiliriz acaba? Son sürüm. Eskisini de yukleyemedim geri.

Geliştirici seçeneklerinden USB üzerinden yukleyi seçtim. Tekrar denedim düzeldi. Bilginiz olsun.
Hocam telefon menüsünde nerede acaba bu dediğiniz yer benim geliştirici seçeneklerinde bulamadım da

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Magisk hide dediğimde hiç bir uygulama çıkmıyor karşıma sadece google play hizmetlerinde tik var başka yüklü hiç bir uygulama gözükmüyor neden olabilir. Yeni sürüm magisk kullanıyorum. Banka uygulamalarını gizlemiştim şimdi hiç biri gözükmüyor. Tt mobil root uyarısı veriyor gizleyemiyorum.

Üst Alt