Anket Root ile çalışan telefon hızlandırıcılar

En iyi root gerektiren telefon hızlandırıcı sizce nedir?

• L Speed

• NFS Manager

• LKT

• Fde.AI

• Hiçbiri

• Başka

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Narkoz68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9t pro
Konular
1
O zaman önergelerim şunlar . Pugb önncesi vs. : Ağır oyunları hızlandır açık, performans modu açık, fde+niko internet ve gpu build.prop açık son olarak mesajlaşma yerine /downscale 720 yazıp ekran çözünürlüğünü kaliteyi çok bozmadan 720p ye getirin oyun bitince eski hale dönmek için /resetscale yazabilirsiniz. 10fps rahat artış ve akıcılık olacaktır.
teşekkürler clap~~

Emrullahaltan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi6
Konular
6
Size şöyle bir önerim olacak bu uygulama ekran çözünürlüğünu 720p yaparak fps arttırir lakin cihazinizda bulunan s855 sabit 60 kare hızı sunar bence sizin sorununuz cihazla alakalı değil şebeke ile alakalı ms sorununuz var çünkü s835 de düşük aşırı akıcı ile 57 60 fps alıyorum ben siz o işlemciyle pubg de takilmazsiniz isterseniz oyun içi video atabilirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210118-115327786.jpg
    Screenshot_20210118-115327786.jpg
    212 KB · Görüntüleme: 14

Narkoz68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9t pro
Konular
1
Size şöyle bir önerim olacak bu uygulama ekran çözünürlüğünu 720p yaparak fps arttırir lakin cihazinizda bulunan s855 sabit 60 kare hızı sunar bence sizin sorununuz cihazla alakalı değil şebeke ile alakalı ms sorununuz var çünkü s835 de düşük aşırı akıcı ile 57 60 fps alıyorum ben siz o işlemciyle pubg de takilmazsiniz isterseniz oyun içi video atabilirim.
ilgin için ayrıca teşekkür ederim.. fakat benim bir sorunum yok hdr de stabil 60 fps alıyorum sorun yok ama ben sırf programı merak ettiğimden soruyorum cok önceden almiştim kurdum şimdi ama hiç kurcalamamıştım :))

Üst Alt