root hk.

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Cvp: root hk.

yardımcı olmuşsak ne ala hocam, geri dönüş yapın konuya da çözüme kavuşmuş olacak mı bilelim

tolgatt600

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
10
@catlax66 maalesef kardes benim asil problem ne biliyormusun hangi guncellemwyi ve romu indirdiysem sistem guncellemesi basladi diyor ve INVALID OTA PACKAGE.MISSING SCATTER INSTALLATION ABORTED.uyarisi veriyor sonra reboot a geciyor.

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25

@tolgatt600 hocam o zaman fastboot ta, miflash la pc den güncelleme yapmanız gerekiyor.

telefonunuza uygun romu indirip pc den yüklemeyi yapın.

tolgatt600

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
10
tesekkur ederim.yardimlarindan dolayi izmit kocaeli tarflarinda oturuyorsan misafir etmek isterim

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91

@tolgatt600

kusura bakma geç geldim foruma... catlax66 sana bir dosya vermiş root için. onla bir dene

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=26572

bu konuda arkadaşımız zip dosya ve update metodu ile root yapma ve root u kaldırma ile ilgli dosyalar vermiş. kendim denemedim. çünki 1 haftadır redminote u kaldırdım kutusuna koydum. redrice kullanıyorum. taşıma ve kullanımım için daha uygun diye..

rom konusunda da yine evrilen linkdeki versiyon hem stabil hemde çoklu dil içeriyor. kendimde onu yüklemiş idim.
ana forumda verilen rom larda çoklu dil olmayabilir. ona çok dikkat etmek lazım. multi filan yazmasına değil de içerdiği dilleri sorup indirmek lazım ana forumdaki rom ları.

catlax66 ın verdiği rom gayet uygun kendim de onu yükledim. sorunsuz rom ve 37 olan gayet güncel - stabil.
denildiği gibi miui root a kapalı rom ları oluyor. bazı seriler çok basitce root edilirken bazıları uğraştırabilir

hatırlatmakda fayda var...
cihazınızı gerçekten çok ihtiyacınız olan bir yazılımı kullanmak ve bilerek ayarlarını değiştirebilecekseniz yapın. aksi halde bu tür işlemleri kullanmayın.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

Cihaza ben medahale ettim arkadaşlar root yaptık fakat cihaz çakma çıktı . birinci sınıf hem de anlamak imkânsız gibi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

chatin_62 pid=14544 dateline=1418747325' Alıntı:
Çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Görünen o ki, daha birçok kişinin başı yanacak.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Aynen öyle hocam. Gerçekten çok iyi taklit etmişler... Hasan hocam gibi uzman olmayan birinin anlaması mümkün değil. Eğer bu cihazların sayısı artarsa bana da pek çok kişinin başı yanacak gibi geliyor.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

Sİze bir kaç bilgi vereyim.

Barkod ve Seri numarasına bakınca mi servisten alındığını gösteriyor düşünün o dahi çakma.
Onun dışında işlemci ve ekran çözürlüğününe CPU Z ile bakıyorsunuz ekran için orjinal dışı birşey gösteriyor ama işlemci için olması gerekeni gösteriyor fakat MTK Tools ile baktığında işlemci de farklı bir model olarak görünüyor inanın müthiş çakma bir telefon

Üst Alt