Soru Root gizleme

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
Telefon Root' lu olunca banka neden rahatsızlanıyor, onu anlamıyorum. Telefon benim değil mi, istediğim gibi kullanırım. Yasal olarak ta suç kapsamına girmiyor. Banka aslında giriş yaparken rootlu telefonu kabul ediyor, ancak herhangi olumsuz bir durumda ( Her ne ise onlar ) sorumluluğu size yüklüyor. Önemli olan onların ne dediği değil, yasalardır.
Root erişimi verdiğin herhangi bir uygulama önemli bilgilerini çalabilir (çalar demiyorum ama çalabilir) banka da seni root kullanıyorken banka uygulamaları kullanmanı engellemek istiyor ki bankaya giriş bilgilerinin çalınması söz konusu olmasın

tct123_gs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
Tissot & Tulip
Meslek
Öğrenci
Konular
24

Burda anlattim hocam.

agritux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0.1
Cihazım
g3
Konular
3
Yöntem halen güncel mi bilmiyorum ancak hatasız uyguladım. Ardından bonus flash açılıyor evet ancak hesap hareketleri ekranında uygulama hata veriyor. Misal ticket kart uygulaması hiç açılmıyor. Sanırım paketlerin güncellenmesi gerekiyor ve güncelleme almamış.

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Yakında magisk bu durumlar için tamamen işlevsiz kalır. Geliştiricisini Google işe aldı. Magisk Mayıs ayından bu yana sahipsiz ve güncellenmiyor.

tct123_gs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
Tissot & Tulip
Meslek
Öğrenci
Konular
24
Yöntem halen güncel mi bilmiyorum ancak hatasız uyguladım. Ardından bonus flash açılıyor evet ancak hesap hareketleri ekranında uygulama hata veriyor. Misal ticket kart uygulaması hiç açılmıyor. Sanırım paketlerin güncellenmesi gerekiyor ve güncelleme almamış.
Benim yöntemi deneyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yakında magisk bu durumlar için tamamen işlevsiz kalır. Geliştiricisini Google işe aldı. Magisk Mayıs ayından bu yana sahipsiz ve güncellenmiyor.
Zaten geliştirici söyledi. Aslında yeni bir yöntem geliyor. Magisk duracak repo ile birlikte ama safetynet geçmicek yani Google'ı aldatmayacak anlayacağın. Yeni yöntem ise zygisk. Şuan ilk sürüm geldi bile denemek lazım.

agritux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0.1
Cihazım
g3
Konular
3
Benim yöntemi deneyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten geliştirici söyledi. Aslında yeni bir yöntem geliyor. Magisk duracak repo ile birlikte ama safetynet geçmicek yani Google'ı aldatmayacak anlayacağın. Yeni yöntem ise zygisk. Şuan ilk sürüm geldi bile denemek lazım.
sizinkinden bahsediyordum da yanlış konuya yazmışım pardon.

Üst Alt