İpucu Root Gerektirmeden Kolayca Telefon Hızlandırma

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Neredeyse her forumda HIZLANDIRMA adı altında açılan ancak ne işe yaradığı hakkında TAMAMEN yanlış anlatılan bir konu...

Aslında o ayarı yaptığınız zaman KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE cihazda %1 bile bir hızlanma OLMAZ

Bu ayarın düşürülmesi veya tamamen kapatılması sadece cihazda animasyonların süresini kısaltır

Yani o ayarı değiştirdiginzde animasyonlar daha kısa sürüyor veya daha uzun ve ağır ağır bakın HIZLI VEYA YAVAŞ DEMİYORUM kısa ve uzun tek fark bu...
aynen öyle hocam, herkes yanlış biliyor. efektleri en ağıra getirin efekt yüklenirken bi yere tıklayın bi efekt bitmeden diğer sayfaya girer zaten telefon. yani telefonun işleyiş mantığıyla bi alakası yok. tamamen görsellik.

Karacali

Aircraft Maintenance
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi4W
Meslek
Öğrenci
Konular
81
aynen öyle hocam, herkes yanlış biliyor. efektleri en ağıra getirin efekt yüklenirken bi yere tıklayın bi efekt bitmeden diğer sayfaya girer zaten telefon. yani telefonun işleyiş mantığıyla bi alakası yok. tamamen görsellik.
hocam hızlandırma başlığı yanlış olabilir ancak konu içinde gerekli açıklamayı yaptım zaten
5- Geliştirici seçeneklere girip aşağıya indikten sonra arka arkaya bulunan '' Pencere animasyon ölçeği - Geçiş animasyon ölçeği - Animatör süre ölçeği '' seçeneklerini 1x ten Kapalı seçerek hiç animasyon olmamasına ister .5x yaparak animasyonların dahada hızlı olmasını seçebilirsiniz.

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Ever MI max begun geldi