Yardım root atma

onurozbay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
Mİ MİX
Konular
20
Arkadaşlar Merhaba xiaomi de yeniyim cahiliğimi maruz görün.Boodloader kodununu açmadan root atamıyoruz değilmi.Bu arada scorpion hocam burada da buldum seni :)

ismail78

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max
Konular
50
Hayır bl kilidi açılmadan root atılmaz.

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Kilit açılmadan root atılmaz sadece root değil 3. Parti servislerden aynı zamnada korumadır root . Bl kilidi açmak için önce mi unlock yaz sayfaya gir telefondaki mi hesap bilgilerini girip yönergeleri uygul a açıklama bölümüne (ı m a developer please unlock ) yaz sonra sms gelevek 2. Sms de artık kilidi açabilirsiniz demrk bu linkten cihaz modelini seç ve global developer romunu indir sonrasında güncelleyici uygulamasını gir sağ üstteki üç noktaya bas güncelleyici paketini seçin dediği yere basıp indirdiğiniz rım dosyasını seçin ve yönergeleri takip edin cihazınız global dev. Rom olduğu zmaan ayarlar telefon hakkındadan miui sürümüne 7 kez tıklayın ( artık bir geliştiricisiniz diye uyarı gelecek )
Sonra ayarlar / ek ayarlar / geliştirici seçenekleri/ mi kilit açma durumu / hesap ekle gibi bir yer var altta oraya bas hesap başarıyla eklendi ya da eşleştirildi diye uyarı gelecek.sonrasında pc ye takıp unlock programını aç orada ne yapman gerekeceği gayet iyi yazıyor hocam . Kolay gelsin . Yinede yardım edecek birşey varsa ederim

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım