Soru Room önerisi de

ahmetyusufbugday

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmetyusuf
Cihazım
mi5s
Konular
4
Arkadaşlar merhaba şuan için redmi note8 de eu stabil 11.06 kullanmaktayım cihazda oyun oynayan biri değilim internet ve sosyal medya kullanıyorum telefonu şarj noktasında Max yüzde 20 dolaylarinda kullanan biriyim ve bu kullanımda ortalama olarak 1 gün gidiyor şarj aldığım ekran süresiz ise 8 saat ben bu kullanımda batarya performansı açısından farklı bir room tercih ederek hem performans hem de batarya açısından artış yaşayabilir miyim, hangi room tercih etmeliyim

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Değerli hocam, merak ettiğim için sırası ile 11.0.5 stabil ve 11.0.6 stabil kurdum, 11.0.5te herhangi bir sorun yaşamadım ama 11.0.6da sürekli uygulama açma hatası aldım hatta galeriyi bile açamadım. APK yükleyerek galeri işini çözmüştüm fakat calculator gibi Mi uygulamalarını telefon dilini değiştirmeden Turkcede acamiyordum. Beta 11.0.5e göre daha akıcı ve hızlı geldi bana. :)
Stabilite konusunda nasıl? Stabil versiyona göre artısı var mı özellik olarak? angel~~

Oyla:

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Tabi ama şu an eu betadayim, geçtiğimiz vakit zannedersem kullanıcı yoruma atmıştım. grafiği çekmeden atmışım, telefon cloud yedegimde bulamadım hocam. Haftaya tekrar ona dönüş yapacağım. O zaman da grafik ile beraber atarım.

Eu betada da durum fena değil, 10 dk şarja takıp uyuyup (%5 etti tahminimce ) uyku tutmayınca geri kalktım :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Grafikli ekran görüntüsü varsa atabilir misin? Bende taş catlasa 8-9 saat.

Oyla:

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Tabi ama şu an eu betadayim, geçtiğimiz vakit zannedersem kullanıcı yoruma atmıştım. grafiği çekmeden atmışım, telefon cloud yedegimde bulamadım hocam. Haftaya tekrar ona dönüş yapacağım. O zaman da grafik ile beraber atarım.

Eu betada da durum fena değil, 10 dk şarja takıp uyuyup (%5 etti tahminimce ) uyku tutmayınca geri kalktım :)

Oyunsuz ve wifi ise normal lakin 14 saat için sanırım Ekran parlaklığı çok kısık olarak sadece video izlemek lazım bence 8-|

Oyla:

ahmetyusufbugday

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmetyusuf
Cihazım
mi5s
Konular
4
Tabii ki :) Güncel indirme bağlantısı geliştiriciye ait resmi site olduğu için Rusça çıkacaktır. Bize ait en güncel varyasyon MIUI 11 20.3.26dir. 20.3.26 içinde bizim cihaza ait indirme bağlantısı mevcuttur.

TWRP ile aşağıdaki linkteki adımları takip ederek sorunsuz temiz kurulum gerceklestirebilirsiniz:

Yedeklerinizi almak isterseniz: TWRP ana ekranından rom kurmadan önce Back-Up menüsünden tüm seçenekleri işaretleyerek veya telefonunuzda Swift Back-Up programı kurarak (ZENGİN hocamdan bugün öğrendim ) EFS yedeginiz hariç (IMEI kaydı vb.) Yedeklerinizi alabilirsiniz.

Öncelikle tavsiye ve alakanız için teşekkür ederim. bahsettiğiniz roma geçtim sizde de mi hesaplayıcı ve sağlık uygulamasında durduruldu hatası mevcut mu

Oyla:

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Değerli hocam, betada hiç rastlamadım stabilde rastlamış idim. Telefon dilini ingilizce yapıp açıp, sonrasında tekrar Türkçe'ye çevirebilir siniz
Öncelikle tavsiye ve alakanız için teşekkür ederim. bahsettiğiniz roma geçtim sizde de mi hesaplayıcı ve sağlık uygulamasında durduruldu hatası mevcut mu

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Mi Globe dan ne farkı var mi roomun? Mmx, eu, mi globe romları denedim. Ekran süresinde eu ile miroom da fark var mı?

Oyla:

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Değerli hocam, mmix, eu ve miroom denedim.. miroom (beta için soyluyorum) özelleştirmeler açısından bir tık daha iyi ekran süresi olarak da güzel sonuç veriyor diyebilirim. Yanlış rom kurduğum için mecbur Euya döndüm eu betada da çok rahatım ama miroom kadar verimli ekran süresi alamamıştım.
Mi Globe dan ne farkı var mi roomun? Mmx, eu, mi globe romları denedim. Ekran süresinde eu ile miroom da fark var mı?

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Değerli hocam, mmix, eu ve miroom denedim.. miroom (beta için soyluyorum) özelleştirmeler açısından bir tık daha iyi ekran süresi olarak da güzel sonuç veriyor diyebilirim. Yanlış rom kurduğum için mecbur Euya döndüm eu betada da çok rahatım ama miroom kadar verimli ekran süresi alamamıştım.
Anladım hocam. Bir sürü rom denedim, ekran süresinden memnun değildim. Stock Fastboot romu kurdum şuan çok iyi ekran süresi. Miroom u da deneyeceğim. 1-2 hafta daha MIUI 12 güncellemeleri gelsin sonra ama :D

Oyla:

ahmetyusufbugday

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmetyusuf
Cihazım
mi5s
Konular
4
Değerli hocam, betada hiç rastlamadım stabilde rastlamış idim. Telefon dilini ingilizce yapıp açıp, sonrasında tekrar Türkçe'ye çevirebilir siniz

dediğnizi yaptım hesap makinesi düzeldi tekrar teşekkür ederim ayırdığınız vakit için de extra teşekkürler, iyi bayramlar dilerim

Oyla:
Üst Alt