Yardım Rom

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Arkadaşlar twrp yukledim forumdaki yöntem ile faklı versiyon twrp yükleyebilir miyiz twrp üzerinden bununla lineage tarzı romlar kuramadım daha önceki telefonumla imaj yükle diyerek farklı twrp yukleyebiliyordum

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Arkadaşlar twrp yukledim forumdaki yöntem ile faklı versiyon twrp yükleyebilir miyiz twrp üzerinden bununla lineage tarzı romlar kuramadım daha önceki telefonumla imaj yükle diyerek farklı twrp yukleyebiliyordum
Lineage tarzı rom yüklemeden önce twrp den format data yaptınız mı

Oyla:

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Evet hepsini yaptım hata verdi kırmızı renkte birde yedegimi geri alamadım hata verdi yedekleme de sıkıntı yok. Sadece geri yüklemede birde aosp romlarda sıkıntı

Oyla:

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Evet hepsini yaptım hata verdi kırmızı renkte birde yedegimi geri alamadım hata verdi yedekleme de sıkıntı yok. Sadece geri yüklemede birde aosp romlarda sıkıntı
cihaza uygun farklı twrp sürümünü indirin img uzantılı olan twrp den install kısmında img yükle var ordan twrp yi seçip recovery olarak flashlayın

Oyla:

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Twrp. Com da Redmi nota 7 yok Redmi nota 7 pro var xds sitesinde lineage rom bölümünde var bir tane flaşlamaya korktum açıkçası bunu yükleyip demişler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

vbmeta nedir arkadaşlar xds sitesinde mi romdam geliyorsanız fişaslsyın diyor uzantısı img

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt