Çözüldü Rom yüklerken yanlışıkla wip format ve rom yükleyememe sorunu

kubilayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Herkese iyi sabahlar gece eu rom güncellemek istedim temiz bir kurulum olması için format data seçeneğinide yaptım şuan insall klasöründe ne yedeğimi görüyorum nede daha önce attığım Rom dosyasını maalesef bilgisayarda telefonu görmüyor yapmam gereken nedir yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Herkese iyi sabahlar gece eu rom güncellemek istedim temiz bir kurulum olması için format data seçeneğinide yaptım şuan insall klasöründe ne yedeğimi görüyorum nede daha önce attığım Rom dosyasını maalesef bilgisayarda telefonu görmüyor yapmam gereken nedir yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Reboot Recovery yapip tekrar takin pc ye hocam

kubilayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 6
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reboot Recovery yapip tekrar takin pc ye hocam
Hocam yardımınız için teşekkür ederim Reboot Recovery seçtiğim zaman tekrar twrp açılıyor maalesef..
--
Demek istediğinizi panikle algılayamamıştım düşününce anladım çok çok teşekkür ederim kara kara işlerimi nasıl halledicem diye düşünüyordum büyük yükten kurtardınız çok sağolun.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam yardımınız için teşekkür ederim Reboot Recovery seçtiğim zaman tekrar twrp açılıyor maalesef..
--
Demek istediğinizi panikle algılayamamıştım düşününce anladım çok çok teşekkür ederim kara kara işlerimi nasıl halledicem diye düşünüyordum büyük yükten kurtardınız çok sağolun.
Sizde sağolun hocam. İyi forumlar

Üst Alt