Yardım Rom yüklerken twrp dosya isimleri değişti

betlisli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan kara
Cihazım
red mi 3s
Konular
24
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 11
Telefon Modeli
Redmi note 9s
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar twrpden rom yüklerken tlfndaki dosya isimleri resimdeki gibi değişti . içinde resimler vardı bu resimleri kurtarabilme şansım varmı

Ekli dosyalar

• IMG_20201028_182153.jpg
    IMG_20201028_182153.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 41

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Arkadaşlar twrpden rom yüklerken tlfndaki dosya isimleri resimdeki gibi değişti . içinde resimler vardı bu resimleri kurtarabilme şansım varmı
Hocam twrp başlarken şifre soruyor mu eğer soruyorsa ekran kilidinizi girince dosyalar görünecektir.

Oyla:

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Sanırım rom kurduktan sonra şunu flashlamak gerekiyordu

Oyla:

MehmetYesil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
Hocam şu an verileriniz korunuyor silinmedi yani, o klasörlerin hepsi dolu. Farklı bir yöntemle veya farklı bir twrp yüklemeyi deneyiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Klasörde önemli dosyalarınız varsa farklı twrp yüklemek çözüm olmadıysa, Miflash ile şu an kullandığınız romu tekrar yükleyin. Önemle dikkat etmeniz gereken bir seçenek var; Miflash uygulamasını açınca altta üç seçenek var, ortada olanı seçeceksiniz 'save data' olması lazım yani verilerimi koru deyip Romu o şekilde yükleyin, cihaz hafızası olduğu gibi kalır hiçbir şey silinmez.

Oyla:

betlisli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan kara
Cihazım
red mi 3s
Konular
24
Hocam şu an verileriniz korunuyor silinmedi yani, o klasörlerin hepsi dolu. Farklı bir yöntemle veya farklı bir twrp yüklemeyi deneyiniz.

Klasörde önemli dosyalarınız varsa farklı twrp yüklemek çözüm olmadıysa, Miflash ile şu an kullandığınız romu tekrar yükleyin. Önemle dikkat etmeniz gereken bir seçenek var; Miflash uygulamasını açınca altta üç seçenek var, ortada olanı seçeceksiniz 'save data' olması lazım yani verilerimi koru deyip Romu o şekilde yükleyin, cihaz hafızası olduğu gibi kalır hiçbir şey silinmez.
Eu rom indirmiştim.farkli twrp yok çünkü şuan en yüksek versiyon bendeki.daha üst olanı bulsam yukleyecem ama sanırım yok baya araştırdım çünkü.dusuk versiyon yüklesem fayda edermi acaba

Eu rom indirmiştim.farkli twrp yok çünkü şuan en yüksek versiyon bendeki.daha üst olanı bulsam yukleyecem ama sanırım yok baya araştırdım çünkü.dusuk versiyon yüklesem fayda edermi acaba

Oyla:

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20