Soru Rom Yüklerken Hata

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Ne zaman rom değişmeye kalksam romu yüklüyorum ve ardından cihaz açılıyor gibi oluyor bir yükleme ekranı geliyor sonra kendini loop a alıyor.Sebebi ne olabilir ? Her yüklemede format data yapmak yoruyor çünkü fazla dosyam var yedeklencek.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Nedir bu DFE mevzusu, telefona ait Linux bellekler kilitleniyor da açıyor mu bu?

Oyla:

Nillias

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
9
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Dfe yi yükledim fakat yüz tanıma ve parmak izi kayboldu

Oyla:

Emrahky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
2
Komple format zorundasın farklı sürümler arası geçişte sıkıntı olabiliyor stock roomdan başka roma ilk geçişte komple sıfırlaman daha güvenli. Ayriyetten eğee room atma işleminden önce imei atıp eline yüzüne bulaştırdı isen bazı roomlarda efs dosyaları eksik diye bununyapabilir ama dediğim gibi imei işleminde sıkıntı olup room değiştirmediysen bu dediğim düşünme bile. Sana kalmış eğer dosyan çok ise bir ara dosy var Disable_Dm-Verity_ForceEncryp wipe formattan önce genelde denediğimde önce room+disaple+magisk sırasıyla wkleyip yapabilirsin açılmayan roomun hata olmadığı halde hata bulup sistemi recovery attığı durumlarda kullanılabilir. Ama türkçe kaynak az biraz araştır derin. Genelde ben eu roomlarda beta roomlarda kullanırım

Oyla:

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Şuan evolution x romdayım revosa geçmeye çalışıyorum fakat tüm kilitleri kaldırıp defalarca dfe flashlamama rağmen cihaz açılır gibi olup tekrar bootanimationa atıyor.şuan verilerimi yedekleyebileceğim bi yer yok. Var mı bir çözümü

Oyla:

Emrahky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
2
Tam buna göre bir video var hatta videoda disaple dosyası da var stock roomdan custom roma geçerken sıkıntı yaşıyordum evolution lu videodaki gibi kurunca soeun kalktı. Linkini aşağıya bırakayım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Önce room seçiyon sonra disapla en son magisk kurutorsun

Oyla:
Üst Alt