Yardım Rom yüklenemiyor

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
MiFlash20200314 sürümünü deneyin

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Sürüm düşürmeye çalışıyorsunuz, cihazınız sürüm düşürmeyi destekliyor mu?

asingx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asingx
Cihazım
mi10lite
Konular
1
evet bl kilidi açık kontrol ettim başka bir pc'de denicem şimdi dosya sistemine bir türlü izin veremiyorum başka bir sorun var gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sürüm düşürmeye çalışıyorsunuz, cihazınız sürüm düşürmeyi destekliyor mu?
hali hazırda ki romlar içerisinde yüksek bir sürüm yok yurtdışı telefon içine bu romu nereden bulup atmışlar bilmiyorum

MiFlash20200314 sürümünü deneyin
bunu kullanarak başka bir pc de attım sorun düzeldi herkese teşekkürler

Son düzenleme:

Valehly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Valeh
Cihazım
Black Shark 4
Konular
2
Hocam kusura bakmayın konu dışı olucak ama bl kilidini nasıl açtınız bende redmi note 13 5g cihazı var çin romu çok garip bir sorun yaşıyorum bu resimdeki olay geliyor hiç birşey işe yaramıyor miui 14 sürümü kullanıyor
redmi note 13 pro 5g modeli hali hazırda 14.0.8 güncellemesinde dosya izin problemi yaşamaktayım rom atmak istediğimde fastboot ile mi flash tool üzerinden yapmaya çalıştığımda her şey tamam garnet rom yükleyecem ama yükleme işlemi success yazıyor 2 sn de bitiyor ve hiç bir değişiklik olmuyor yüklenmiyor.
Recovery ile kurmak istediğimde romu telefonda dosyalara atıyorum fakat romu seçtikten sonra böyle bir hata alıyorum ve indirdiğim rom telefondan siliniyor

Ekli dosyalar

• IMG_20240203_002917.jpg
    IMG_20240203_002917.jpg
    4,4 MB · Görüntüleme: 28

asingx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asingx
Cihazım
mi10lite
Konular
1
Hocam kusura bakmayın konu dışı olucak ama bl kilidini nasıl açtınız bende redmi note 13 5g cihazı var çin romu çok garip bir sorun yaşıyorum bu resimdeki olay geliyor hiç birşey işe yaramıyor miui 14 sürümü kullanıyor
mi account hesabını girdikten sonra kilit açma işlemini başlatıcaksın. geliştirici seçeneklerden usb hata ayıklamayı açıp mi unlock yazılımını kullanarak bl kilidini açıçaksın.

Valehly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Valeh
Cihazım
Black Shark 4
Konular
2
mi account hesabını girdikten sonra kilit açma işlemini başlatıcaksın. geliştirici seçeneklerden usb hata ayıklamayı açıp mi unlock yazılımını kullanarak bl kilidini açıçaksın.
Hocam sorun zaten bu mi hesap ekleniyor herşey yolunda ama mi unlock statusda bi türlü düşmüyor üste resim de yükledim bununla alakalı

fantastik74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
evet bl kilidi açık kontrol ettim başka bir pc'de denicem şimdi dosya sistemine bir türlü izin veremiyorum başka bir sorun var gibi

hali hazırda ki romlar içerisinde yüksek bir sürüm yok yurtdışı telefon içine bu romu nereden bulup atmışlar bilmiyorum

bunu kullanarak başka bir pc de attım sorun düzeldi herkese teşekkürler

şuan ki sürümler arasında en kolay en sorunsuz sürüm eu sürümü bu cihaz için. kurulumuda aşırı kolay. telefonu fastboot moduna alıp dosyaya tıklıyorsunuz. kurulum başlıyor. tavsiye ederim daha da olmazsa

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
Hocam sorun zaten bu mi hesap ekleniyor herşey yolunda ama mi unlock statusda bi türlü düşmüyor üste resim de yükledim bununla alakalı
aynı sorun arkadaşımın da başına geldi çözemedik hyperos yükleyip yeni yöntemi denicez

Valehly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Valeh
Cihazım
Black Shark 4
Konular
2
aynı sorun arkadaşımın da başına geldi çözemedik hyperos yükleyip yeni yöntemi denicez
Bir yöntem buldum ama çalışırmı pek bilemem, communitye girip hesabı ekleyip telefonun saat dilimini hong kong yaptım yarın yine deneyeceğim umarım çalışır Allahın izniyle

Üst Alt