Soru Rom yükleme sonrası fasboot ekranında kalma

nkmedya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necmi
Cihazım
K30 - poco x2
Konular
1
Arkadaşlar k30-pocox2 telefon aldım yurtdışı. 4.5g'ye geçmiyodu h+da kalıyordu. Telefıncu arkadaşa götürdüm güncelleyelim dedi akşam al dedi tmm dedim neyse güncellememiş bana da güncelledim ama bakamadım dedi. Aldım tlf geldim eve yine aynı sorun. Aradım yeniden güncelleyiver dedi. Sistem güncellemeden romu indirdim güncelle deyince beni twrp ekranına attı. Oradan install deyip lromun zipini seçtiğimde bu telefon phoenix yüklemeye çalıştığınız rom poenixinin diye hata verdi. Bende phoenix versiyonunu buldum yüklemeye çalıştığımda yarıda bi hata verdi ve beni fastboot ekranına attı telefon boş mis gibi tertemiz ne yapabilirim. Kapatıp açma tuşuna ve ses açmaya basınca twrp ekranına giriyor

market33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
apo
Cihazım
mi 9 pro
Konular
3
mifrimden tgz romu indirip mi flash tool ile romu yazmalısın. twrp kalkar cihaz açılır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

recovery rom indirip onuda kurabilirsin ama en temiz yöntem fastboot rom indirip atmaktır.

bunu indirip fastboot moduna alıp mi flash toolda yazın sorununuz düzelecektir.

bu arada 4.5G ye tekrar geçmeyecek. geçmesi için qcn dosyasının değiştirilmesi gerekiyor

Son düzenleme:

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Arkadaşlar merhaba.
benim telefonum m8se ( bu konu için farklı bi telefon ama sorunum benzer)

rom yüklerken hata aldım ve miflash ile çin rom yükledim. Daha sonra twrp yükledim, twrp açılıyor ve global rom yüklemesini yapıyor buraya kadar herşey normal stabil fakat, global eu rom yükledikten sonra yeniden başlat dediğimde twrp siliniyor ve fastboot ekranına atıyor. 10 15 defa farklı rom sürümleri ile denedim hiç birinde yapamadım.

sizce sorunum ne olabilir. aynı yolları izleyerek bir çok kez rom yüklemiştim.
hatta twrp sorunlu olabilir diye pithblack yükledim ondada aynısını yaptı.

Üst Alt