Yardım Rom yükleme konusunda

lostwisdom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 9s
Konular
8
Cümleten merhabalar, cihazım 2bin liralık imei klonlu cihaz note 9s, aldığımdan beri xiaomi.eu 11.9 ile kullanıyordum kendiliğinden çöktü bir gün, hindistan android 11 miui 12 yükledi imei repair yapan kişi. Onu yükledikten sonra cihazdan lanet ettim kişiler uygulaması bile 10 saniyede açılır oldu. Anti versiyonunu kontrol ettim anti 1, sürüm düşürmek için hindistan 11.8 yükledim fastboot loopta kaldım, hindistan 12 yükledim bootloopta kaldım, masik yükledim bootloopta kaldım ne yüklediysem bootlooptan çıkamadım. twrp, miflash, orangefox, fastboot denemediğim rom kalmadı yine bootloopta kaldım curtana harici hiçbir rom yüklemedim hiçbir hata yapmadım ama hiçbir şekilde bootlooptan çıkamıyorum başına gelen veya yardımcı olacak biri varsa çok sevinirim tamire göndersem başka telefonum yok mecbur kendim halletmek zorundayım. cihaz soft veya hardbrick halinde de değil recovery atabiliyorum rom flashlayabiliyorum ama hiçbir şekilde bootlooptan çıkıp miui logosuna gelemiyorum.

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Eğer doğru Bir şekilde rom yukleniyorsa ve yinede açılmıyorsa hard-brick olmuş demektir ve bunu çözmek zor bir iştir
Ve fiyatı da pek düşük değildir

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Ben bu konularda pek bilgim olmadığı halde xiaomi mi tool v2 uygulaması sayesinde eu rom da atıyordum global romda. İsterseniz uygulamayı araştırın belki işinize yarar.

lostwisdom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 9s
Konular
8
Eğer doğru Bir şekilde rom yukleniyorsa ve yinede açılmıyorsa hard-brick olmuş demektir ve bunu çözmek zor bir iştir
Ve fiyatı da pek düşük değildir
cihazı hardbrick edecek hiçbir şey yapmadım, softbrick olsa bile system has been destroyed çıkıyor ekranda bende o da yok, sadece rom yüklüyorum fastboottan çıkamıyorum
Ben bu konularda pek bilgim olmadığı halde xiaomi mi tool v2 uygulaması sayesinde eu rom da atıyordum global romda. İsterseniz uygulamayı araştırın belki işinize yarar.
o uygulamada neredeyse tüm telefonlar var note 9s çıkmıyor rom yükleme ekranında

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44

lostwisdom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 9s
Konular
8
bu bile olmadı yine bootloopta kaldım ;(

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
cihazı hardbrick edecek hiçbir şey yapmadım, softbrick olsa bile system has been destroyed çıkıyor ekranda bende o da yok, sadece rom yüklüyorum fastboottan çıkamıyorum

o uygulamada neredeyse tüm telefonlar var note 9s çıkmıyor rom yükleme ekranında
Eski sürümlere baktınız mı

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
bu bile olmadı yine bootloopta kaldım ;(
Hocam eğer hala çözemediyseniz profesyonel bir servise göstermek gerek kanaatimce
Vr yine kanaatimce o cihaz hard-brick olmuş
İlla ki senin birşey yapmana gerek yok sistemsel ciddi hatalar olabiliyor

lostwisdom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 9s
Konular
8
india 12.0.4 sürümü fastboot ile yüklendi ama lanet ettim artık denediğim 30. rom falandır. miui 12 android 11 den -> android 10 miui 11 e düşüreceklere tekrar rehber olsun yapmayın anti 1 olsa bile bootloopta kalıyor. android 10 miui 11 de kullananlar hiç güncellemeyin komple bitiyor ciihaz

Üst Alt