Yardım Rom yükleme bişey soracağım

DarylDixon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max 2
Konular
13
Bu twrpden wipe olayını nasıl yapıyoruz yani hangilerini silmemiz lazım rom yüklerken birde bendeki oyunların silinmemesini istiyorum mümkün müdür?

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Wipe data cscge system yapıyoruz... Oyunları silmeni tavsiye ederim .. rom değişince genelde hata veriyor bnde...

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Dalvik art cache
Cache
System
Data.
Data silmezseniz oyunlarınız silinmez ama arkadaşın dediği gibi bir çok uygulama ve oyununuz hata verebilir

DarylDixon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max 2
Konular
13
Dalvik art cache
Cache
System
Data.
Data silmezseniz oyunlarınız silinmez ama arkadaşın dediği gibi bir çok uygulama ve oyununuz hata verebilir
Çok saol peki eu rom da çalışan Google camera ve dolby nasıl yükleyeceğim ilk başta AKP mi kuracağım yoksa twrpden rom yükler gibimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Wipe data cscge system yapıyoruz... Oyunları silmeni tavsiye ederim .. rom değişince genelde hata veriyor bnde...
Çok saol peki eu rom da çalışan Google camera ve dolby nasıl yükleyeceğim ilk başta Apk mi kuracağım yoksa twrpden rom yükler gibi mi yükleyeceğim

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Çok saol peki eu rom da çalışan Google camera ve dolby nasıl yükleyeceğim ilk başta AKP mi kuracağım yoksa twrpden rom yükler gibimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok saol peki eu rom da çalışan Google camera ve dolby nasıl yükleyeceğim ilk başta Apk mi kuracağım yoksa twrpden rom yükler gibi mi yükleyeceğim
Twrpden rom yükler gibi camera2api ve dolby yükle reboot System de, açılınca apklari yükle

Üst Alt