ROM-WINTER V3.4(Stable-V7.3.1 REDMI NOTE 3 MTK MULTILINGUAL 20.05.2016

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
bu romda parmak izi okuyucu ve kameradan galeriye geçiş çalışıyor mu ?
birde miui sitesindeki en son developer sürüm rom da türkçe dil var mı?
ona göre bu iki romdan birini yükleyeceğim...bootloader kapalı sanırım benim biraz uğraştıracak gibi (başvuru yaptım sms gelmedi daha)

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
ona göre bu iki romdan birini yükleyeceğim...bootloader kapalı sanırım benim biraz uğraştıracak gibi (başvuru yaptım sms gelmedi daha)
Romu kurmadım sadece yeni versiyon çıktığı için bağlantıları güncelledim ilk paylaştığım 7.2.5 sürümünü kurmuştum ondada parmak izi çalışıyordu fakat kamera uygulamasını hatırlamıyorum okadar çok rom kullandım ki şimdilik ise Epic rom pro 6.5.26 sürümünü kullanıyorum sorunsuz istiyorsan linki atıyorum flashtol bağlantısıdır kurulum yaparken lütfen preolleder tikini işaretlemeyin...
buyrun bu romu kullanın bence...

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
tmm çok sağol kardeşim . deneyeceğim

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Romu kurmadım sadece yeni versiyon çıktığı için bağlantıları güncelledim ilk paylaştığım 7.2.5 sürümünü kurmuştum ondada parmak izi çalışıyordu fakat kamera uygulamasını hatırlamıyorum okadar çok rom kullandım ki şimdilik ise Epic rom pro 6.5.26 sürümünü kullanıyorum sorunsuz istiyorsan linki atıyorum flashtol bağlantısıdır kurulum yaparken lütfen preolleder tikini işaretlemeyin...
buyrun bu romu kullanın bence...

bu flash toolda her kısmı anladımda scatter seçtikten sonra altta seçenekler çıkıyor .boot recovery bootloader vs vs . Orda bootloader ın tikini kaldırdım ama hangilerinde tik olacak ? şu anda benim telefonda recovery açılmıyor acaba ordan recovery seçmeli miyim hangileri seçili olmalı ?

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
bu flash toolda her kısmı anladımda scatter seçtikten sonra altta seçenekler çıkıyor .boot recovery bootloader vs vs . Orda bootloader ın tikini kaldırdım ama hangilerinde tik olacak ? şu anda benim telefonda recovery açılmıyor acaba ordan recovery seçmeli miyim hangileri seçili olmalı ?
Sacatter seçtikten sonra images dosyasındaki sistem dosyaları alt panoya yerleştiriyor siz sadece en üstte bulunan preolleder tikini işaretlemeyin lütfen yoksa telefon tuğla olur diğerleri işaretli kalsın... Hepsi değil sadece sistemin kendi otomatik seçtiği kalsın...

usahin34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Redmi Note3
Konular
0
Bende epic rom pro 6.5.26 yı tavsiye ederim.galeri sorunu yok.parmak izi canavar gibi çalışıyor.bütün uygulamalar hatasız.yeni rom kuracaklar kesinlikle tavsiyemdir

emrahplt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi5 64gb
Konular
0
winter 1.0 7.1.6.0 rom vardi wifi az cekiyodu bu romu kurduk yine ayni sekilde wifi sinyali az cekiyo ne yapmamiz lazim

rkalkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
epic rom pro 6.5.26 2 2 ay kadar oldu kuralı
bluetoth acık olmasına rağmen çok kopuyor, bazen 3g ve wifi gecikmeleri oluyor, sanırım şarj desteklemek için arka planda kapatıyor, galeri sorunu yok, parmak izi çalışıyordu diye hatırlıyorum su an çalışmıyor ve algılamıyor
ancak bluetooth cihazları sürekli online kullanmam gerek sağlıklı çalışan rom tavsiyesinde bulunabilirsiniz.

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
epic rom pro 6.5.26 2 2 ay kadar oldu kuralı
bluetoth acık olmasına rağmen çok kopuyor, bazen 3g ve wifi gecikmeleri oluyor, sanırım şarj desteklemek için arka planda kapatıyor, galeri sorunu yok, parmak izi çalışıyordu diye hatırlıyorum su an çalışmıyor ve algılamıyor
ancak bluetooth cihazları sürekli online kullanmam gerek sağlıklı çalışan rom tavsiyesinde bulunabilirsiniz.
Forumda paylastigim romları deneyebilirsiniz. Hangisi derseniz eğer nnphong 6.4.7 dev romu tavsiye ederim gayet başarılı bir miu 7 sürümü bana göre..

Xiaomi redmi note 3

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
Forumda paylastigim romları deneyebilirsiniz. Hangisi derseniz eğer nnphong 6.4.7 dev romu tavsiye ederim gayet başarılı bir miu 7 sürümü bana göre..

Xiaomi redmi note 3

Buyrun arkadaşlar birde bundan deneyin derim, hem stabil hem özel 8=)
Eklediğim linke TÜM MODELLER bakabilir

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Üst Alt