Rom [ROM][UNOFFICIAL][10.0]Pixel Experience

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
pil süresi çok düşük 3.5 saat kadar alıyordum ben. miui stabil rom da 6 saat kadar aliyorum.

Hocam temizmi kurulum yaptınız? 4 wipe yaparak hani 3.5 saat dediğiniz olay çok az ve bende kullandım bu romu Instagram,youtube,facebook vs gibi uygulamalardan 6 ila 7 saat ekran süresi var?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam temizmi kurulum yaptınız? 4 wipe yaparak hani 3.5 saat dediğiniz olay çok az ve bende kullandım bu romu Instagram,youtube,facebook vs gibi uygulamalardan 6 ila 7 saat ekran süresi var?
EvolutionX iyi gibi şimdilik pil süresi nasıl acaba tam kullanım yapmadım

resitbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Reşit
Cihazım
Mİ 9
Meslek
B-B GARAGE
Konular
7

evet temiz kurulum yaptım. rom u çok sevdim ama şarj süresi problem yarattı benim için. o yüzden miui stabil rom a geçmek zorunda kaldım.

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Hocam merhaba miui da aşırı güç tüketimi var 4 saat ekran süresi zor görüyorum bir sürü miui tabanlı rom denedim işe yaramadı, bir sürü rom paylaştınız hangisini önerirsiniz ne farklar var aralarında en iyisi hangisi ise onu kurmak isterim

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Hocam merhaba miui da aşırı güç tüketimi var 4 saat ekran süresi zor görüyorum bir sürü miui tabanlı rom denedim işe yaramadı, bir sürü rom paylaştınız hangisini önerirsiniz ne farklar var aralarında en iyisi hangisi ise onu kurmak isterim

Evo rom iyi gözüküyor denemenizi tavsiye ederim.

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
20.07.2019 Yeni Güncelleme

Sürüm notları kısa süre içerisinde eklenecektir.

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
26.07.2019 Güncelleme

- 9.7.25 EU Beta Güncellemesi
- Geri bildirim hata ve düzeltmeler

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Açıkcası bir dünya rom denedim bana kalırsa en iyisi eu.beta mi-room stabil denedim arkadaş stabil ama betadan çok daha kararsız tema değişmiyor duvar kağıdı seçilmiyor falan temiz kurulum yapmama rağmen hemde pil süresi iyi diye geçtim eu.beta ile aynı verdi e ben neden aynı pil süresini alıp daha az özellik kullanayım miui pro desen zaten para vermek şart diğer türlü ya sızıntı bekliyorsun yada güncelleme yapmıyorsun romu yüklüyorsun saçma sapan şeyler para vermediğin için havoc kurdum dedim güzel(güzel dediğime bakmayın pil süresi rezaletti) havoc ayarlarını kurcalıyorum özelliklerini bir menüye bastım ekran gitti tabiri caizse telefon çöktü bildiğiniz :) ne yapsam da düzeltemedim ekran yok ancak arka planda bir şeyler oluyordu Allahtan twrp ye girebildim system ve dalvik sildim gene aynı kısaca rom beni sil başka roma geç diye diretti :) Geçenlerde EvolutionX kurdum Mr.Fatih hocamın tavsiyesi üzerine yükledim officalmiş Allah razı olsun Mi 8 Se de ilk defa hatasız bir saf android deneyimi yaşadım(başlarda menü çökme korkusu ile kurcalamış olsam da sorun çıkmadı) ancak kullandım pil süresi başta çok çok iyiydi sonra fark ettim ki ben kendimi kandırıyormuşum çünkü pil süresi aşağı yukarı 1.5 saat geriledi bu moral bozukluğu ardından olsun diyip kullandım ancak hem pil süresi kısa hem de eu beta gibi kullanışlı değil hem de haftalık güncelleme almıyor yüz tanıma bile smart lock şeklindeydi gözümü karartıp dün gece yine eu ya döndüm pişman mıyım ASLA çünkü miui galeriye alışmışım fotoğraflar menüsüne alışmışım ayarlar menüsüne alışmışım haftalık da güncelleme alıyor daha ne olsun kararım da her zaman eu dan yana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt