Rom [ROM][UNOFFICIAL][10.0]Pixel Experience

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coolfrw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 9se
Konular
5
Açıkcası bir dünya rom denedim bana kalırsa en iyisi eu.beta mi-room stabil denedim arkadaş stabil ama betadan çok daha kararsız tema değişmiyor duvar kağıdı seçilmiyor falan temiz kurulum yapmama rağmen hemde pil süresi iyi diye geçtim eu.beta ile aynı verdi e ben neden aynı pil süresini alıp daha az özellik kullanayım miui pro desen zaten para vermek şart diğer türlü ya sızıntı bekliyorsun yada güncelleme yapmıyorsun romu yüklüyorsun saçma sapan şeyler para vermediğin için havoc kurdum dedim güzel(güzel dediğime bakmayın pil süresi rezaletti) havoc ayarlarını kurcalıyorum özelliklerini bir menüye bastım ekran gitti tabiri caizse telefon çöktü bildiğiniz :) ne yapsam da düzeltemedim ekran yok ancak arka planda bir şeyler oluyordu Allahtan twrp ye girebildim system ve dalvik sildim gene aynı kısaca rom beni sil başka roma geç diye diretti :) Geçenlerde EvolutionX kurdum Mr.Fatih hocamın tavsiyesi üzerine yükledim officalmiş Allah razı olsun Mi 8 Se de ilk defa hatasız bir saf android deneyimi yaşadım(başlarda menü çökme korkusu ile kurcalamış olsam da sorun çıkmadı) ancak kullandım pil süresi başta çok çok iyiydi sonra fark ettim ki ben kendimi kandırıyormuşum çünkü pil süresi aşağı yukarı 1.5 saat geriledi bu moral bozukluğu ardından olsun diyip kullandım ancak hem pil süresi kısa hem de eu beta gibi kullanışlı değil hem de haftalık güncelleme almıyor yüz tanıma bile smart lock şeklindeydi gözümü karartıp dün gece yine eu ya döndüm pişman mıyım ASLA çünkü miui galeriye alışmışım fotoğraflar menüsüne alışmışım ayarlar menüsüne alışmışım haftalık da güncelleme alıyor daha ne olsun kararım da her zaman eu dan yana
Miroom stabil kullaniyorum, eu romlardan daha stabil geliyor bana. Hic bug'a rastlamadim. 1 gun 14 saat telefon bosta, 5 saat ekran suresi rahat veriyor. Tam sarjla gun icinde surekli kullanimla 7-8 saati gorur muhtemelen. Tavsiye ederim.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Miroom stabil kullaniyorum, eu romlardan daha stabil geliyor bana. Hic bug'a rastlamadim. 1 gun 14 saat telefon bosta, 5 saat ekran suresi rahat veriyor. Tam sarjla gun icinde surekli kullanimla 7-8 saati gorur muhtemelen. Tavsiye ederim.
Hocam en son denediğim rom mi-room stabildi ancak yazı da da belirttim stabil ama bana kalırsa adı stabil bildirim panelinde bug oldu tema değiştirince değişmiyor bazı özelleştirmelerde bug oluyordu temiz kurulum yapmama rağmen ve eu.beta ile aynı kullanımda daha az ekran süresi veriyordu ben de betaya geçtim hiç olmaz sa sürekli güncelleme alır yeni şeyler denerim

coolfrw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 9se
Konular
5
Hocam en son denediğim rom mi-room stabildi ancak yazı da da belirttim stabil ama bana kalırsa adı stabil bildirim panelinde bug oldu tema değiştirince değişmiyor bazı özelleştirmelerde bug oluyordu temiz kurulum yapmama rağmen ve eu.beta ile aynı kullanımda daha az ekran süresi veriyordu ben de betaya geçtim hiç olmaz sa sürekli güncelleme alır yeni şeyler denerim
Hic bug olmadi 1 aydir. Gercekten ben sorun yasamadim. İlginc olan cihazlar ayni yazilim ayni deneyim farkli ve bu sadece ikimizin degil bu forumdaki cogu kullanicinin karsilastigi bir durum. Artik aklima, cihazlarin farkli uretim bantlarindan cikarak azda olsa birbirlerinden farklilastiklarini dusunmek geliyor. Azda olsa performans farkliliklari gibi.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hic bug olmadi 1 aydir. Gercekten ben sorun yasamadim. İlginc olan cihazlar ayni yazilim ayni deneyim farkli ve bu sadece ikimizin degil bu forumdaki cogu kullanicinin karsilastigi bir durum. Artik aklima, cihazlarin farkli uretim bantlarindan cikarak azda olsa birbirlerinden farklilastiklarini dusunmek geliyor. Azda olsa performans farkliliklari gibi.
Olabilir hocam bir rom herkes de farklılık gösterebiliyor bu yüzden bence en iyi rom özellikli,sade veya pil süresi çok olan değil kullanıcıya uygun olandır custom romları bu yüzden seviyorum herkesin kendine göre rom seçeceği açık platform

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Hocam eu beta kurulu, twrp den temiz kurulup yapıp pixel rom kurduktan sonra tekrar eu betaya dönmek istersek sorun yaşar mıyız?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Denemek istiyorum bu rom u, eu beta veya stabil in bildirim sorunundan bıktım, insanlar eş dost birşey yazıyor 3 saat sonra whatsapp a girince görüyorum.

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
22 Ağustos güncellemesi

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
23.08.2019 Güncelleme

Changelog:
- Updated kernel to 4.9.186
- Fixed face unloсk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt