Yardım rom sonrası telefon tepki vermiyor.

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
İyi günler hocam cihanızın Mediatek olsaydı bunu bypass edebilirdiniz ancak Qualcomm işlemciler için EDL yetkili hesabına ihtiyacınız var. H.kadioglu hocamız konu hakkında yardımcı olabilir.
yarın telefoncuya götüreceğim teşşekkürler.

ErenEksen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
8
yarın telefoncuya götüreceğim teşşekkürler.
Yetkili hesabı yoksa muhtemelen "Anakart arızası" tarzı sebepler sıralayacak ve yapmadan geri gönderecek ya da telefonu daha kötü hale getirecekler. Bu sorun için telefonculara gidilmesini önermiyorum telefon içini açabilen herkes telefoncu. Eğer gerçekten anlayan bir servise giderseniz orası farklı şansınızı deneyebilirsiniz.

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
Yetkili hesabı yoksa muhtemelen "Anakart arızası" tarzı sebepler sıralayacak ve yapmadan geri gönderecek ya da telefonu daha kötü hale getirecekler. Bu sorun için telefonculara gidilmesini önermiyorum telefon içini açabilen herkes telefoncu. Eğer gerçekten anlayan bir servise giderseniz orası farklı şansınızı deneyebilirsiniz.
cihaz sorunsuz bir şekilde tamir edildi. ilginiz için teşekkür ederim.

FurkanTURAN33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Merhabalar ya bu saatde post açmak istemezdim ama lütfen yardima ihtiyacim var poco f2 pro cihazimda sürüm düşürmek için rom attim andorid 10 a sönmek için ve clean all ida seçtim hepsini sil seçeneğini ve program başarili sekilde islem tamamlandi yazdi ama telefon hiçbir tepki vermiyor açilmiyor lütfen yardim edin kendi telefonum poco f2 pro kardeşime bu gün almiştik benim cihazim olsa pek fazla iplemem ama kardesimin telefonu o yüzden lütfen yardim edin. Ne yapmam gerekli

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhabalar ya bu saatde post açmak istemezdim ama lütfen yardima ihtiyacim var poco f2 pro cihazimda sürüm düşürmek için rom attim andorid 10 a sönmek için ve clean all ida seçtim hepsini sil seçeneğini ve program başarili sekilde islem tamamlandi yazdi ama telefon hiçbir tepki vermiyor açilmiyor lütfen yardim edin kendi telefonum poco f2 pro kardeşime bu gün almiştik benim cihazim olsa pek fazla iplemem ama kardesimin telefonu o yüzden lütfen yardim edin. Ne yapmam gerekli
Bilgisayara bağladığınızda port veriyor mu? Fastboot mod yoksa yetkili hesap ile yazılım atılması gerekli..

FurkanTURAN33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Bilgisayara bağladığınızda port veriyor mu? Fastboot mod yoksa yetkili hesap ile yazılım atılması gerekli..
Fastboot u birakin hocam telefon güç tuşu diğer tuşlar hepsini denedim yine hiçbir tepki yok ne yaptiysam olmadi pc ye bagliyorum ses bile gelmiyor yine hicbir tepki yok yardimci olabilirmisiniz acaba

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Fastboot u birakin hocam telefon güç tuşu diğer tuşlar hepsini denedim yine hiçbir tepki yok ne yaptiysam olmadi pc ye bagliyorum ses bile gelmiyor yine hicbir tepki yok yardimci olabilirmisiniz acaba
Arka kapak açılıp edl moda alırsanız uzak bağlantı ile yazılım yükleriz. Yetkili hesap ile

FurkanTURAN33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
ücreti ne kadar olur acaba ücret alırmısnız veya kapak açmadan işlem yapabilirmiyiz?

Üst Alt