Soru Rom Önerisi

Emirhan_TR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
XİAOMİ Redmi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Xiaomi Redmi Note 9 Pro cihazımda şu ana kadar pixel experience,global,arrowos ve eu kullandım pixel experience ve eu çok şarj tüketiyor, global ise kasma donma var, eu da da sistemsel buglar yaşadım. Şöyle adam gibi rahat rahat takılabileceğim rom arıyorum ama bulamadım varmı önerisi olan

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Custom rom lar stabil romlar gibi olmaz.aosp romlar özellikle şebeke wifi yüz tanıma parmak izi gibi donanımsal cekimi az stabilesi zayıf olur.
Bunun yerine port romlara bakabilirsiniz.
Atıyorum mıuı sizin cihazı android 10 mıuı 13 de kestiyse portlanmıs android 12 12 mıuı 14 tarzı romlar bakın belki daha iyi sonuclar alabilirsiniz.
Bende evde duran redmi note 4x cihazıma port mıuın13 android 12 rom yükledim gayet iyi.

SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bulent872

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B.
Cihazım
Sea+Ginkgo
Meslek
Öğrenci
Konular
0
ArrowOS'a güzel bir kernel atıp tekrar deneyebilirsiniz onun haricinde CrDroid veya Linageye bakabilirsiniz, destekliyorsa NothingOS'da olabilir.

Oyla:

defragdisx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
mi5Prime
Konular
1
Xiaomi Redmi Note 9 Pro cihazımda şu ana kadar pixel experience,global,arrowos ve eu kullandım pixel experience ve eu çok şarj tüketiyor, global ise kasma donma var, eu da da sistemsel buglar yaşadım. Şöyle adam gibi rahat rahat takılabileceğim rom arıyorum ama bulamadım varmı önerisi olan
merhaba tavsiye edeceğiniz rom var mı

Oyla:
Üst Alt