Yardım Rom Önerir misiniz ?

Osi4343

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi8SE
Konular
9
Arkadaşlar merhaba şu an Miui CC 11.0.3 kullanıyorum ve maksimum 4 saat alıyorum. Önerdiğiniz sorunsuz ve şarj konusunda iyi bir rom öneriniz var mı ? Şimdiden teşekkür ederim

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Arkadaşlar merhaba şu an Miui CC 11.0.3 kullanıyorum ve maksimum 4 saat alıyorum. Önerdiğiniz sorunsuz ve şarj konusunda iyi bir rom öneriniz var mı ? Şimdiden teşekkür ederim
Buralar ölü artık malesef...
Ben de rom arayışındayım. Masik p kuracağım bu akşam beğenmez isem aosp romlardan birine geçeceğim.

TEKE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kıtkat
Cihazım
Mi8Se
Meslek
çaycı
Konular
1
Resurrection Remix

thehayko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Meizu Mx4
Konular
6
Buralar ölü artık malesef...
Ben de rom arayışındayım. Masik p kuracağım bu akşam beğenmez isem aosp romlardan birine geçeceğim.
Deneyiminiz nedir hocam hangisinden olumlu olumsuz ne aldınız

ayddiyar1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Diyar
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
19
Tavsiyem Pixel Experince android 12 kurun cok stabil batarya iyi gidiyor .twrp en son sürüm yuklemeyi unutmayın

thehayko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Meizu Mx4
Konular
6
Tavsiyem Pixel Experince android 12 kurun cok stabil batarya iyi gidiyor .twrp en son sürüm yuklemeyi unutmayın
MIUI Tabanlı olması gerekli benim için. Özellikle ürün fotoğraf çekimleri yaptığım için kamerada manuel mod şart bana ama sanırım saf androidlerde bu seçenek yok :(

thehayko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Meizu Mx4
Konular
6
Camera fv5 ile çözeceğim kamerayı. Kurmak istiyorum Pixel Experience 12, Son sürüm twrp hangisi hocam? Bende EU MIUI 12.5.1 Stabil - shrp twrp 3.3.1-0 var yapmam gereken nedir?

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Camera fv5 ile çözeceğim kamerayı. Kurmak istiyorum Pixel Experience 12, Son sürüm twrp hangisi hocam? Bende EU MIUI 12.5.1 Stabil - shrp twrp 3.3.1-0 var yapmam gereken nedir?
Hocam twrp son sürüm bile olsa Android 12 de data yı göremezsiniz çok yapacak birşey yoktur bu yüzden. Format data yapıp twrp yi yeniden başlatın wipeları yapıp firmware kurduktan sonra romu kurun format data yapın ve sistemi açın

thehayko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Meizu Mx4
Konular
6
Hocam twrp son sürüm bile olsa Android 12 de data yı göremezsiniz çok yapacak birşey yoktur bu yüzden. Format data yapıp twrp yi yeniden başlatın wipeları yapıp firmware kurduktan sonra romu kurun format data yapın ve sistemi açın
Data önemli değil sileceğim. Mevcut kurulu twrp 3.3.1-0 ile kurabilirim değil mi? Birde firmware nedir

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Data önemli değil sileceğim. Mevcut kurulu twrp 3.3.1-0 ile kurabilirim değil mi? Birde firmware nedir
Yani tabikide en son sürüm twrp daha iyi olacaktır. Firmware için siteyi kullanın

Üst Alt