Rom Rom önerebilecekler buraya

goktugaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ Aydın
Cihazım
mi6
Konular
5
Arkadaşlar pil benim için önemli değil en stabil,performanslı ve özgün rom tavsiyelerinizi bekliyorum

turkbey06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi mix ³
Konular
34
MiuiPro pil önemli değilse özelleştirme açısından en iyi rom.

goktugaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ Aydın
Cihazım
mi6
Konular
5
Miui TR tavsiye ederim hocam.

Hocam miui TR için özelleştirmeden ziyade hafif ve pil performansı iyi diyorlar benim pildense özellik arayışım var. teşekkür ederim yine de hızlı cevabınız için.

Özelleştirme arıyorum aslında dediğiniz gibi acaba ne tür farklılıkları vardır şu anda miui 10 beta 9.7.4 kullanıyorum. Teşekkürler şimdiden.

28 Eylülde açılmış konusu var hocam buyurun...

Soru - Mi 6 için en uygun sürüm hangisi?
Teşekkürler hocam konuyu inceledikten sonra belki eskide kaldığı için yeni rom önerileri de gelebilir diye açtım bu konuyu. Çok teşekkürler ilginiz için.

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Hocam yaklaşık 2 haftadır miuipro kullanıyorum evet özelleştirme olarak ek seçenekler sunuyor fakat roma has özelleştirme seçeneklerinde çok fazla bug var. Örneğin pil simgesi vs kendiliğinden bozuluyor karanlık modu kapatıp açıyorum düzeliyor ya da telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Ayrıca özelleştirme seçeneklerinin bir kısmı hiç çalışmıyor

goktugaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ Aydın
Cihazım
mi6
Konular
5
Hocam yaklaşık 2 haftadır miuipro kullanıyorum evet özelleştirme olarak ek seçenekler sunuyor fakat roma has özelleştirme seçeneklerinde çok fazla bug var. Örneğin pil simgesi vs kendiliğinden bozuluyor karanlık modu kapatıp açıyorum düzeliyor ya da telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Ayrıca özelleştirme seçeneklerinin bir kısmı hiç çalışmıyor

Hocam sanırım miui TR deneyeceğim. İniyor şu anda yedeğimi de aldım birazdan kurarım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam kurdum miui TR'yi fakat sürekli play store'dan atıp duruyor. Drive bile yükleyemiyorum. Miui Pro'yu kurmakiçin bir indirme linki verebilir misiniz ?

Son düzenleme:

yekazazli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
e K
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Arkadaşlar pil benim için önemli değil en stabil,performanslı ve özgün rom tavsiyelerinizi bekliyorum
En iyisi bilgisayardan programla stabil sürüme geçmek. Çünkü ona MIUI11 gelecek diyorlar. Ama ben farklı bir sürüm keşfettim ve kullananlar iyi diyorlar. Revolution OS - MiUI. Performans bakımından iyi diyorlar. Bende şu an buna bakıyorum ve yüklemeyi düşünüyorum.
Link: Rom - Revolution OS - MiUI

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
En iyisi bilgisayardan programla stabil sürüme geçmek. Çünkü ona MIUI11 gelecek diyorlar. Ama ben farklı bir sürüm keşfettim ve kullananlar iyi diyorlar. Revolution OS - MiUI. Performans bakımından iyi diyorlar. Bende şu an buna bakıyorum ve yüklemeyi düşünüyorum.
Link: Rom - Revolution OS - MiUI
Ben memnunum bu romdan. Şuan ekran sürem iyi. MIUI10'dayım. 11 geliyor fakat ben 10'da kalacağım büyük ihtimalle.

levo5656

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
19
pil süresi uzun ve gcam sorunsuz çalışan güncel rom varmı