Yardım Rom Oncesi Hazirliklar Neler olmali

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Gunaydin
Telefonum RN7 4/64 Global .BL kilit basvurumu yaptim.1 hafta icinde acilacak.EU rom yukleyecegim.Uzun aradan beri bu islerle ugrasmadigimdan yanlis birsey yapmamak adina bi kac sorum var.Beni bu konuda bilgilendirirseniz cok mutlu olurum.

1-BL kilidi acildikdan sonra veriler slinecek,bende twrp yukleyecegim.Ardina EU yu flaslayacagim Dogru mu ?

2.Olarak.Flaslama oncesi ve sonrasi Twrp de ne gbi islemler ypmaliyim..(temiz kurulum ve format icin)

3.Birde sanirim EU nun zip dosyasi icin.Telefonda hafiza karti olmasi gerekiyor dimi.

NAGİSA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Alp Ac
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
1-evet bl kilidi açılınca telefon sıfırlanır.

2-indirdiğiniz romu kurma talimatlarını izlemeniz yeterli olacaktır çünkü her romun kurulumu farklı olabilir.

3-evet telefonu tamamen sileceğiniz için içinde sd kart yada otg ile flaş bağlamanız romu oradan kurmanız gerekmektedir.

4-yukarıda yazdıklarımdan başka bir şey yapmanıza gerek yok romun kurulum talimatları size yardımcı olacaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Gunaydin
Telefonum RN7 4/64 Global .BL kilit basvurumu yaptim.1 hafta icinde acilacak.EU rom yukleyecegim.Uzun aradan beri bu islerle ugrasmadigimdan yanlis birsey yapmamak adina bi kac sorum var.Beni bu konuda bilgilendirirseniz cok mutlu olurum.

1-BL kilidi acildikdan sonra veriler slinecek,bende twrp yukleyecegim.Ardina EU yu flaslayacagim Dogru mu ?

2.Olarak.Flaslama oncesi ve sonrasi Twrp de ne gbi islemler ypmaliyim..(temiz kurulum ve format icin)

3.Birde sanirim EU nun zip dosyasi icin.Telefonda hafiza karti olmasi gerekiyor dimi.

rom kurma işinde acemi biri olarak deneyimlerin şöyle oldu.
2 hafta önce RN7 Global EEA sürümünden eu stabil ve sonrasında eu betaya geçiş yaptım.
twrp ile rom kurma aşamasında hata verdi Sekko hocamın önerisi üzerine twrp den orangefox u yükleyerek orangefox üzerinden rom kurmayı sorunsuz olarak gerçekleştirdim.

Oyla:

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Tesekkur ederim.cevabiniz icin.Aynen anlatmis oldugunuz yolda gidecegim.

Oyla:
Üst Alt