Rom [ROM][Official]Capricorn[Pie][9][06/08] Syberiaos Rom v2.6

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
deneme aşamasındayım ilerleyen haftalarda unutmadığım sürece bildiririm :)
Bu arada ben 8 aydır syberia kullanıyorum. Şişme veya performans düşüşü farketmedim. Bir ara linaege os denedim. Syberia tadı vermedi.

ogunozden

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Bu arada ben 8 aydır syberia kullanıyorum. Şişme veya performans düşüşü farketmedim. Bir ara linaege os denedim. Syberia tadı vermedi.
güncellemeleri üst üste kurduğum için de olabilir. bir kaç kere sıfırdan kurmuştum romu ve batarya performansı bambaşka seviyeye çıkmıştı. fakat süreç sonunda gene önceki haline dönmüştü. ki lkt vb. şeyler de fayda etmemişti

g0thic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mrt
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Pixel'in batarya performansı ile akıcılığını ve Syberianın özelliştirmelerini barındıran bir rom çıksa ne güzel olur :) Aylardır syberia kullanıyorum ama Pixel batarya ve performans konusunda Syberiadan daha önde. Ama Syberia her türlü özelleştirmeyi düşündüğünü düşünüyorum. Yeni kuracak arkadaşlar bu dediğim kısa bilgilerden yararlanabilir :)
hocam ben pixel kullanıyorum xposed ve gravitybox ile çoğu özelleştirmeyi hallediyorum. batarya performansı da iyiydi. ama saf android çok sıkıcı geliyor, eu betaya döneceğim galiba

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
hocam ben pixel kullanıyorum xposed ve gravitybox ile çoğu özelleştirmeyi hallediyorum. batarya performansı da iyiydi. ama saf android çok sıkıcı geliyor, eu betaya döneceğim galiba

Ben de bu ara beta mı kursam diyorum. Cidden arayüz ve kullanışlılık olarak miui çok daha güzel. Sadece kamera olarak pixel iyi onun dışında pixel kurmak için bir yok bence.

g0thic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mrt
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Ben de bu ara beta mı kursam diyorum. Cidden arayüz ve kullanışlılık olarak miui çok daha güzel. Sadece kamera olarak pixel iyi onun dışında pixel kurmak için bir yok bence.
aynen hocam kesinlikle. eu kuracaksanız globe kurun hocam oradan özelleştirebilirsiniz çoğu şeyi. gereksiz miui servislerini engellemek gibi.

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
aynen hocam kesinlikle. eu kuracaksanız globe kurun hocam oradan özelleştirebilirsiniz çoğu şeyi. gereksiz miui servislerini engellemek gibi.

Hocam xiaomi.eu beta rom kurdum ancak gözle görülür şekilde kasma ve yavaşlık oldu. Bu nedenle tekrar pixele döndüm. Globe daha önce denemedim ancak sırf Google camera çalışmaz diye korkumdan yükleyemiyorum. Siz sanırım şu anda Globe kullanıyorsunuz. Hız akıcılık vs konusunda pixel experience kadar memnun musunuz?

g0thic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mrt
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Hocam xiaomi.eu beta rom kurdum ancak gözle görülür şekilde kasma ve yavaşlık oldu. Bu nedenle tekrar pixele döndüm. Globe daha önce denemedim ancak sırf Google camera çalışmaz diye korkumdan yükleyemiyorum. Siz sanırım şu anda Globe kullanıyorsunuz. Hız akıcılık vs konusunda pixel experience kadar memnun musunuz?
hocam wipe data falan yapmadınız mı acaba? bilemiyorum bende böyle bir ley söz konusu değil. eu betanın gereksiz miui servisleri var onlar biraz ısındırıyor telefonu globe kurmayı deneyin hocam bence.

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
hocam wipe data falan yapmadınız mı acaba? bilemiyorum bende böyle bir ley söz konusu değil. eu betanın gereksiz miui servisleri var onlar biraz ısındırıyor telefonu globe kurmayı deneyin hocam bence.

Şu anda tekrar kurulum yaptım kasmalar geçti. Ancak dediğiniz gibi telefon çabuk ısınıyor. Globe kurup onu da denemeyi düşünüyorum şu anda.

Üst Alt