Rom [ROM][OFFICIAL][Capricorn][8.1]LineageOs 15.1[Sürekli güncel]

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
vazgeçtiğimizi kim söyledi?bizde miui sevgisi s2 cihazimizda başlayıp diğer cihazlarimzda devam etti ne zaman miui port romlar için kaynak kodlarını yayınlamayı bıraktı bizde xiaomi cihaz alıp miui ile yola devam ettik.ama bu demek olmuyor ki başka rom denemeyecegim anlamını almıyor umarım açıklayıcı olmuştur

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler, konu yadırgamak gibi anlaşılmasın.bende zamanında başka telefonlarda rom attım.sonra baktım ki romun önemi, telefondan önce geliyor. daha doğrusu rom kullanarak cihaz seçimi de yapmış oluyorsun.ben her telefondan sıkılıyordum. Taa ki MİUİ rom kurana kadar.kurduktan sonra çok memnun kaldım, telefonuyla beraber kullanınca da sıkılmadığımı anladım.ve artık hiçbir telefonda gözüm yok. birazda insan içine sinecek bi cihaz arayışında olmalı, bu da rom deneyiminden geçiyor,diye düşünüyorum

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
son gelen güncellemelerden sonra rom artık hatasız denebilir. Volte ve selinux permissive hataları düzeltilmiş olarak geri bildirim sağlandı. buda demek oluyor ki yakın zamanda official olarak yayınlanmaya başlaması ve diğer takımlarında artık LineageOS tabanlı Oreo romlarini piyasaya surmeleri yakındır diye düşünüyorum

Khalasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 5S
Konular
1
LineageOS 14.1 ve 15.1'de internet bağlantısında problem yaşıyorum, benden başka bu problemi yaşayan var mıdır acaba merak ediyorum?
Romu kurduktan birkaç saat sonra instagram, facebook, twitch gibi uygulamarda bağlantı hatası alıyorum, sanki internetim yok gibi. Bu mobil veri de oluyor sadece, Turkcell kullanıyorum. Yüklediğim bir uygulama falan mı acaba çakışıyor anlam veremiyorum. Dün çıkan son güncellemeyi yükledim, instagram kendine gelir gibi oldu, 1-2 saat sonra yine bozuldu. Turbo VPN gibi vpn programları ile sorunsuz kullanabiliyorum uygulamaları. Şu sorunu halletsem kalacağım LOS'ta ama çözemedim bir türlü. Fikri olan var mı acaba?

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Ben 15.1 lineageos kullanıyorum biraz eksikleri var tamamı Türkçe değil mesela ve titreşimi miuidaki gibi tamamen kapatamıyoruz benim bu romu tercih etme sebebim ekran renk dengesini program kullanmadan değiştirip ghost screen olayına son vermek Kırmızı Yeşil Mavi seviyesini %90a getirdiğimde en ufak ghost screen ile karşılaşmıyorum -mi5s

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
rom konusu official olarak güncellenmiştir. gapps ve rom paketi linkleri yenilendi.
iyi forumlar

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Geçiş yapıyorum şuan kurulumdan sonra genel görüşlerimi belirteceğim.

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
15.1 offical (resmi) sürümü deneyen oldumu? 26 şubat Nigtly versiyonu bilhassa.

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
15.1 offical (resmi) sürümü deneyen oldumu? 26 şubat Nigtly versiyonu bilhassa.
Nightlydeyim şuan hiç bi sıkıntı göremedim şahsen parmak izi felan güzel sarj süresi iyi hani bi sıkıntı vardı benim için soldaki tuş geri sagdaki son uygulamalar tuşuydu ayarlarda geri tuşunun varlığı arama bölümüne yazdığında var ama girdiğin de yok onuda programla hallettim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
Arkadaşlar bu romu kuramıyorum error 7 yazıyor miui9 eu rom üzerine kurmayı denedim trwp 3.2 ama olmadı.
Mutlaka Çin romu mu olması gerekiyor, hangi Çin romunun üzerine flaslayabilirim yardımcı olacak varmı

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Arkadaşlar bu romu kuramıyorum error 7 yazıyor miui9 eu rom üzerine kurmayı denedim trwp 3.2 ama olmadı.
Mutlaka Çin romu mu olması gerekiyor, hangi Çin romunun üzerine flaslayabilirim yardımcı olacak varmı
romu yüklemeden önce vereceğim linkteki firmware dosyasını yükleyip ardından romu yukleyin

Üst Alt