Rom [ROM][OFFICIAL][Capricorn][8.1]LineageOs 15.1[Sürekli güncel]

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Bunların hiçbirisi her şeye rağmen MIUI rom lar kadar randımanlı olamaz. Mi Globe ve Multi.Rom ları deneyebilirsiniz

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Siz ne kullanıyorsunuz? Eu rom MIUI pro denedim ota güncellemli olduğu için istemiyorum her defasında full paket indirib kurmasi hoşuma gitmiyor

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Siz ne kullanıyorsunuz? Eu rom MIUI pro denedim ota güncellemli olduğu için istemiyorum her defasında full paket indirib kurmasi hoşuma gitmiyor

Ben Sayın Escobar1945 hocamın özel yapmış olduğu Epic romu kullanıyorum

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Konuları bu şekilde daha fazla kirletmeyin isterseniz.sorularinizi ve sorunlarınızı sormak istediğiniz Romun konuları altında sorun lütfen.
Herkese iyi forumlar

MI 5s Epic 8.3.15 Beta

FireSwords

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
3
Böyle bazı şeyler çalışmıyor bazı şeyler yani engelliyor mesela Smart Lock çalışmıyor hızlı kilit açma veya Google kamera çalışmıyor kapatıyor direkt açılmıyor arayüzü güzel ama bazı şeyleri çok kısıtlıyor. Sen şimdi hangisini kullanıyorsun Lineage 15 mi kullanıyorsun ? R R en çok gelişmiş seçeneklerini seviyorum ama Lineage stabil çalışıyor R R de stabil bir problem göremedim

LineageOS 15 kullanıyorum ve beni haftalardır hiç üzmedi. Akıcılık olarak, kararlılık olarak, görünüm olarak, özellik olarak mükemmel.

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
LineageOS 15 kullanıyorum ve beni haftalardır hiç üzmedi. Akıcılık olarak, kararlılık olarak, görünüm olarak, özellik olarak mükemmel.
Teşekkürler belki geçiş yaparım ona

FireSwords

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
3
AOSP vs MIUI olayı biraz tercih meselesi. Ben stock Android arayüzünü daha çok seviyorum, MIUI arayüzüne çok ısınamıyorum ve bazı saçmalıklarına sinir oluyorum.

Performans olarak LOS bence daha iyi çünkü kernel bazında daha fazla özelleştirme imkanı sağlıyor. Mesela MIUI ROM'larda custom kernel yüklemediğin sürece ısınma durumlarında çekirdeklerin kapanmasını engelleyemiyorsun. Bu özellik çok gereksiz ve oyunlarda engel oluşturmak dışıdna bir işe yaramıyor. Ama LOS'de birkaç dokunma ile bu kapatılabiliyor.

Öte yandan LineageOS daha uyumlu çalışıyor uygulamalarla. MIUI ile uyumsuz uygulamalar var mesela. Ve kamera konusunda LineageOS çok daha başarıl.

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Arkadaşlar çok yakında multitouch problemi ortadan kalkacak nisanın ilk sürümünde veya ikinci sürümünde hatta ve hatta nisan olmadan bile fixlenebilir bilginiz olsun artık bende los15.1 e gönül rahatlığıyla geçebilirim

FireSwords

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
3
Arkadaşlar çok yakında multitouch problemi ortadan kalkacak nisanın ilk sürümünde veya ikinci sürümünde hatta ve hatta nisan olmadan bile fixlenebilir bilginiz olsun artık bende los15.1 e gönül rahatlığıyla geçebilirim

Nisan güvenlik yaması ile birlikte fixlenir, sonuçta bu ROM'daki bir bug değil, Android'in kendi bug'ı. LineageOS'in güncel AOSP branch'ine geçmesi için birkaç hafta daha beklemek gerek

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Nisan güvenlik yaması ile birlikte fixlenir, sonuçta bu ROM'daki bir bug değil, Android'in kendi bug'ı. LineageOS'in güncel AOSP branch'ine geçmesi için birkaç hafta daha beklemek gerek
Hocam bilemiyorum sadece yorumları falan okudum telegramda falan adamlar biz yapabilirmiyiz falan konuşuyorlardı bakarsın daha erken gelir bizim kârımıza olur

Kemalersoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kertik
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Arkadaşlar firmware olarak birinci sayfadaki linkteki sayfada birden fazla firmware var onlardan en güncelini mi yüklüyoruz?

Üst Alt