Rom [ROM] [OFFİCİAL] [10.0] EvolutionX 4.0 Sirius

MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Bende lawnchair başlatıcısı yok. Pixel Launcher var varsayılan olarak. Bunu aktif etmemiz için bir yerden ayar mı var göremedim de.
Daha güncellemedim şimdi güncellemeyi bakacağım ben de

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Daha güncellemedim şimdi güncellemeyi bakacağım ben de
Bakınca yazar mısın yüz tanıma var mı yok mu diye? Benim bildiğim yalnızca official olanlarda yüz tanıma var çünkü.

MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Bakınca yazar mısın yüz tanıma var mı yok mu diye? Benim bildiğim yalnızca official olanlarda yüz tanıma var çünkü.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
VARMIŞ

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Sebeke de problem vardi bir önceki sürümde sürekli kopup duruyordu ayrıca görüşme sırasında bazen çekim gücü en az a inip duruyordu ve Türkçe olmayan bir kısım var kac sefer dile getirdim düzeltilmemisti Google play üzerinden bir uygulama indirirken durum cubugunda inen uygulamanin süresi hakkında örneğin 15 secs kaldı diyordu ceviren arkadaş sanırım saniye ve dakikanin turkcesini bilmiyor :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca cift hat kullananlar için en can sıkıcı durum ikinci hattı kapatınca sinyal simgesi çarpı halinde orada kalıyor onun da ordan kalkmasi güzel olur ama bu olmuyor malesef.

MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Sebeke de problem vardi bir önceki sürümde sürekli kopup duruyordu ayrıca görüşme sırasında bazen çekim gücü en az a inip duruyordu ve Türkçe olmayan bir kısım var kac sefer dile getirdim düzeltilmemisti Google play üzerinden bir uygulama indirirken durum cubugunda inen uygulamanin süresi hakkında örneğin 15 secs kaldı diyordu ceviren arkadaş sanırım saniye ve dakikanin turkcesini bilmiyor :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca cift hat kullananlar için en can sıkıcı durum ikinci hattı kapatınca sinyal simgesi çarpı halinde orada kalıyor onun da ordan kalkmasi güzel olur ama bu olmuyor malesef.
Ben bu sorunları hiç görmedim vallaha giggle~~

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
En son sürüm nRomu kurdum gün boyu kullandım.
Şöyle söyleyeyim MIUI 11 yanında halt etmiş .
Yeni başlatıcısı, simge konumlandırma , boyutlandırma, değiştirme uygulama yazıları,hatta tüm sistem yazılarını değiştirme var (italik olmuyor sanırım bug).

Enfes akıcı bir romdu. Hani görsel olarakta doyurucu bir rom.
Oynadığım oyunda , android 10 fake GPS sistem uygulamasına donusemediginden üzülerek 11.03 geri döndüm.
Şuan 11.03 ve arada anlık şebeke kopmalarini yine yaşıyorum.
Bu romda öyle birşey yok.

Kısacası şiddetle tavsiye ederim

omrfrkbyrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
EvoX ROM içerisinde de Lineage OS tabanlı stok kamera mı mevcut ? Yoksa çılgınlık yapıp GCam portlayıp ROM içine mi entegre etmişler bilgi rica ederim :D

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
EvoX ROM içerisinde de Lineage OS tabanlı stok kamera mı mevcut ? Yoksa çılgınlık yapıp GCam portlayıp ROM içine mi entegre etmişler bilgi rica ederim :D
Daha farklı bir çılgınlık yapıp Miui arayüzünde kullanılan kamerayı portlayıp içine entegre etmişler. haha--

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Direk MIUI camera vardı ve ekran kaydedici. 30 Mayıs sürümü Hakikatten arsivlik rom.

Üst Alt