Rehber Rom odexleme rehberi

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Merhaba arkadaşlar, bu anlatacağım yöntem ile romunuzu odexleyip sistemi daha hızlı stabil ve kararlı hale getirebilirsiniz ve ayrıca sistemde büyük oranda yer açabilirsiniz.

İlk önce işlemler için root olması gerekli cihazınızda. Global, beta ve diğer custom MIUI romlar için geçerlidir.

Lucky Patcher indirip kurup, uygulamayı açın. Root izni verip yan sekmeden araçlar kısmını açın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Burdan araçlar kısmını seçin ve tüm sistem dosyalarını odexleye tıklayıp, işlemin bitmesini bekleyin. Sonra telefonu isterseniz yeniden başlatabilirsiniz, bu şekilde romu kolay bir şekilde odexleye bilirsiniz.

Son düzenleme:

PowerOne Projects

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
V.H.K.İ
Konular
16
Merhaba arkadaşlar, bu anlatacağım yöntem ile romunuzu odexleyip sistemi daha hızlı stabil ve kararlı hale getirebilirsiniz ve ayrıca sistemde büyük oranda yer açabilirsiniz.

İlk önce işlemler için root olması gerekli cihazınızda. Global, beta ve diğer custon romlar için geçerlidir.

Lucky Patcher indirip kurup, uygulamayı açın. Root izni verip yan sekmeden araçlar kısmını açın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Burdan araçlar kısmını seçin ve tüm sistem dosyalarını odexleye tıklayıp, işlemin bitmesini bekleyin. Sonra telefonu isterseniz yeniden başlatabilirsiniz, bu şekilde romu kolay bir şekilde odexleye bilirsiniz.
Sayende rom çöktü kardeşim eline sağlık araştır at custom romda çalışıyor deme bari telefon çöktü fastbootta rom atıyorum şuan

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163

PowerOne Projects

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
V.H.K.İ
Konular
16
Ben kendi romumu yaptım odexleyenler nasıl odexliyor :)
Konu açarken her rom için deme bari hocam senden ricam araştır öyle paylaş custom romda sistemi odexledim telefon fastbootta kaldı rom atıyorum şuan

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Konu açarken her rom için deme bari hocam senden ricam araştır öyle paylaş custom romda sistemi odexledim telefon fastbootta kaldı rom atıyorum şuan
Hocam custom miui romundayım şu an greeshan rom deodexdi odexledim aospde denerseniz olmaz miui romları odexlenebilir

PowerOne Projects

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
V.H.K.İ
Konular
16
Hocam custom miui romundayım şu an greeshan rom deodexdi odexledim aospde denerseniz olmaz miui romları odexlenebilir
O halde yukardaki açtığınız konuyu bir daha okuyun hocam ben dahil bir çok custom rom kullanan arkadaşlara uyarı niteliğinde konuyu değiştirin

Üst Alt