Rom [ROM] [MIUI 10] [Global] MI 5S - MIUI 10 8.7.12

emre1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi 5s
Konular
0
Olmaz çünkü o fastboot dosyası değil.

Ama bununla kurarsin hocam
Fastboot dosyasi:

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cok tesekkur ederim

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
harunserefli abi sana bir sorum olacak. Portlanmış romdayken 4 çekirdek ne güzel çalışıyordu ve telefon aşırı hızlıydı ama orijinal mi 5s romlarında 4 çekirdek çalışmıyor. Portlu romda ısınma sorunu veya çekirdeklerin arızalanması sorunu olmadığına göre neden orijinal romda da bu çekirdekleri bir türlü açmıyorlar ki ? Ben cihazda sd821i hissedemiyorum .Kernel auditor ile çekirdek kontrolünü kapatsam bile değişen olmuyor , 2 çekirdek düşük frekansta çalışınca ha gm8 almışız ha mi 5s. MIUI kullanan ve 4 çekirdeğin aktif çalıştığı bildiğiniz bir rom var mı ? (miui10 portlanmışta telefona uymayan çok yeri olduğu için onun harici olsun lütfen)

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Aosp rom var , baska rom yok maalesef, miui tüm romlari stock üzerine kurulu olduğu icin hiç bir hata düzeltmeleri olmuyor. Çekirdek ler aynı şekil uyuyor.
harunserefli abi sana bir sorum olacak. Portlanmış romdayken 4 çekirdek ne güzel çalışıyordu ve telefon aşırı hızlıydı ama orijinal mi 5s romlarında 4 çekirdek çalışmıyor. Portlu romda ısınma sorunu veya çekirdeklerin arızalanması sorunu olmadığına göre neden orijinal romda da bu çekirdekleri bir türlü açmıyorlar ki ? Ben cihazda sd821i hissedemiyorum .Kernel auditor ile çekirdek kontrolünü kapatsam bile değişen olmuyor , 2 çekirdek düşük frekansta çalışınca ha gm8 almışız ha mi 5s. MIUI kullanan ve 4 çekirdeğin aktif çalıştığı bildiğiniz bir rom var mı ? (miui10 portlanmışta telefona uymayan çok yeri olduğu için onun harici olsun lütfen)

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Aosp rom var , baska rom yok maalesef, miui tüm romlari stock üzerine kurulu olduğu icin hiç bir hata düzeltmeleri olmuyor. Çekirdek ler aynı şekil uyuyor.

aosp romlara bir türlü ısınamadım kullanışlı gelmiyor teşekkür ederim yanıtın için

inserno2057

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi note 4
Konular
12
Oparotor adinin ana ekranda sol ustte gozukme olayi gittimi. Sadece kilit ekraninda gösteriyor. Sizde de oylemi

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
ceylas hocam miui 8 de 4 çekirdek çalışıyor muydu acaba ona göre dönüş yapabilirim

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Xiaomi ya telefonları değiştirip yenisini alalım diye iPhone tarzı bir politika uyguluyor ya da koskoca firma bir yazılım yapmasını beceremiyor. Piyasadaki hiç bir telefonda olmayan teknolojileri kullanmışlar Marshmallow(6.0) ve Nougat(7.0)'a uyarlamışlar ancak Oreo(8.0)'ya uyarlayamıyorlar. Bu saçmalıktan başka bir şey değil bence.

mehmetyavas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Arkadaşlar Miui10 Global Beta 8.7.12 banada geldi ama TWRP yüklü olduğu için ota güncellemesini yükleyemiyorum. Bunun bir çözümü yada romların fastboot sürümleri var mı?
TWRP ayarlar kısmından Miui OTA desteği seçeneğini aktif ederseniz sorununuz çözülecektir.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
MIUI 8'i dün gece kurdum indirme hızında vs. yavaşlıklar yaşadım. MIUI 9.6.10 kurdum tekrardan sonra 8.7.12 çıkınca onu kurdum bir sıkıntı olurmu acaba telefonda :D

Üst Alt