Yardım Rom Flashlama Hatası

Yakuplar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 T Pro
Meslek
Emniyet Personeli
Konular
15
Merhaba arkadaslar güncelleme sonrası poco x3 cihazım hic tepkime vermiyor BL kilidi acık pc de görüyor cihazı sorun mi flashtan dosya yazdırırken hata veriyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Fastboot moduna girmiyorsa EDL den yetkisiz yazılım atamazsınız..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
yetkili hesap ile yazılım atılması gerekiyor. Biraz masrafınız var. Uzak bağlantı ile hallederiz. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Maalesef cihazınız EDL modunda. Bu mod kilitlidir ve bu moddayken sadece yetkili hesapla yazılım atılabilir. Yetkili hesap ise Xiaomi Servisinde ve ücretli onarımlar forumu altında konusu bulunan teknisyenlerimizde mevcut.

Cihazınızı fastboot moda almaya çalışın eğer alamazsanız cihazınız garantili ise servise göndermeniz gerekli. Eğer garantisi yoksa ücretli onarımlar forumu altından destek talebinde bulunabilirsiniz.

Yakuplar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 T Pro
Meslek
Emniyet Personeli
Konular
15
yetkili hesap ile yazılım atılması gerekiyor. Biraz masrafınız var. Uzak bağlantı ile hallederiz. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..
Maalesef cihazınız EDL modunda. Bu mod kilitlidir ve bu moddayken sadece yetkili hesapla yazılım atılabilir. Yetkili hesap ise Xiaomi Servisinde ve ücretli onarımlar forumu altında konusu bulunan teknisyenlerimizde mevcut.

Cihazınızı fastboot moda almaya çalışın eğer alamazsanız cihazınız garantili ise servise göndermeniz gerekli. Eğer garantisi yoksa ücretli onarımlar forumu altından destek talebinde bulunabilirsiniz.
ne kadar masraf cikar peki hocam

Üst Alt